آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89579
تاریخ انتشار : 1398/01/26 - 11:11
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم روستاها جرمی نکرده اند که از برخی امکانات محروم شوند زیرا برخی خانواده‌ها شاید شرایط گازکشی را ندارند و لذا صلاح نیست که با امتیاز گاز امتیاز نفت آن ها قطع گردد، بنابراین نیاز به طرحی جامع و جلسات متعدد با دیگر ارگان ها و مسئولان ذی ربط می باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار کرد: خداوند متعال در طول تاریخ آنچه مورد نیاز بشر بوده است را متناسب با نیازهای جمعیتی در اختیار انسان ها قرار داده است.

 

وی با اشاره به اینکه دوران سختی را گذرانده ایم تا به نقطه کنونی رسیده ایم، افزود: بشر بسیار فراموشکار است و نعمت های بسیار خداوند متعال را نمی بیند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: گاز یکی از نعمت های الهی است که اجرای درست آن یک نوع عدالت می باشد.

 

آیت الله عبادی تصریح کرد: در قانون اساسی اجرای عدالت اصل است، اما متأسفانه ما با آن فاصله داریم و این فاصله افتادن نیز به قانون مربوط نمی شود بلکه به اشخاص بر می گردد.

 

وی با اشاره به اینکه وقتی فردی حقوق نجومی می گیرد و از طرفی دیگر افراد دست به اختلاس می زنند، در نتیجه برخی در فقر فرو می روند، ادامه داد: مردم روستاها جرمی نکرده اند که از برخی امکانات محروم شوند زیرا برخی خانواده ها شاید شرایط گازکشی را ندارند و لذا صلاح نیست که با امتیاز گاز امتیاز نفت آن ها قطع گردد، بنابراین نیاز به طرحی جامع و جلسات متعدد با دیگر ارگان ها و مسئولان ذی ربط می باشد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شایسته نیست که در روستاها برخی افراد در رفاه باشند و برخی خانواده ها از دور مشاهده کنند و پیش فرزندانشان خجالت زده شوند.

 

انتهای پیام/طنظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.