آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89571
تاریخ انتشار : 1398/01/26 - 09:12
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
قیمت گوشت گوسفندی مرغوب 80 هزار تومان است
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: حداکثر قیمت گوشت گوسفندی مرغوب در استان 80 هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حداکثر قیمت گوشت گوسفندی مرغوب در استان 80 هزار تومان است.

 

وی افزود: با توجه به تعیین مبلغ 80 هزار تومان برای هر کیلوگرم گوشت گوسفندی مرغوب در استان، مردم و مصرف کنندگان گوشت قرمز از پرداخت هر گونه وجه اضافی و بیشتر از نرخ تعیین شده به واحدهای عرضه کننده گوشت قرمز خودداری کنند.
 
 
تهوری با اشاره به روند کاهشی سطح قیمت دام زنده در سطح استان بیان کرد: با توجه به افزایش عرضه دام در هفته‌های آتی به دلیل زایش‌های زمستانی دام‌ها و کاهش یافتن تقاضای مردم، این قیمت برای گوشت گوسفندی مرغوب که با لیبل آبی در واحدهای قصابی عرضه می‌شود تعیین شده است.
 
 
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کلیه واحدهای عرضه کننده انواع گوشت قرمز موظف به نصب نرخنامه در معرض دید عموم هستند، تاکید کرد: مصرف کنندگان می‌توانند در صورت اخذ مبلغ بیشتر توسط متصدی واحد صنفی و یا ارائه گوشت قرمز دام ماده (لیبل سفید) به قیمت گوشت دام نر، موضوع را به ستاد خبری 124 این سازمان اعلام نموده تا مورد رسیدگی بازرسان قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/127
 


نظرات کاربران

گوشت گوسفندی مرغوب، حال گوشت گوسفندی نامرغوب چیه؟ چطور بین گوشت مرغوب و نامرغوب تشخیص دهیم؟


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.