آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89521
تاریخ انتشار : 1398/01/24 - 11:11
درنخستین مرحله مسابقات آزاد سلاح‌های بادی کشور؛
نجمه خدمتی در جایگاه سوم تفنگ بادی بزرگسالان کشور
با برگزاری نخستین مرحله مسابقات آزاد سلاح های بادی کشور در بخش بانوان، نفرات برتر رشته تفنگ و تپانچه معرفی شدند و نجمه خدمتی در جایگاه سوم این مسابقه قرار گرفت.

به گزارش خاورستان، با برگزاری نخستین مرحله مسابقات آزاد سلاح‌های بادی کشور در بخش بانوان، نفرات برتر رشته تفنگ و تپانچه معرفی شدند و نجمه خدمتی در جایگاه سوم این مسابقه قرار گرفت.

 

این رقابت‌ها به مناسبت اعیاد شعبانیه و با حضور 230 بانوی تیرانداز در دو رشته تفنگ و تپانچه برگزار شد که طی آن نفرات برتر معرفی و شناخته شدند و در فینال رشته تفنگ بادی رده سنی بزرگسالان، الهه احمدی از تهران، نرجس امام قلی‌نژاد از مازندران و نجمه خدمتی از خراسان‌جنوبی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در فینال رشته تفنگ بادی رده سنی جوانان و نوجوانان نیز، آرمینا صادقیان از ایلام، نازنین زینب جعفری و نگار قهرمانی هر دو از تهران به ترتیب به عناوین اول تا سوم رضایت دادند.

 

همچنین در رشته تپانچه بادی رده سنی جوانان و نوجوانان، مائده دهقانی از یزد، فرشته صمدی از آذربایجان غربی و هلیا حمامی از تهران به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

 

در رشته تپانچه بادی رده سنی بزرگسالان نیز، زینب طوماری از قزوین، سارا میرابی و درسا عرب شاهی هر دو از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

 

انتهای پیام/133

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.