آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89513
تاریخ انتشار : 1398/01/22 - 16:41
مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور مقامات کشوری و لشگری خراسان جنوبی در نمازخانه سیدالشهداکوی سازمانی میلاد بیرجند برگزارشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، بیستمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی صبح امروز با حضور مسئولان‌ استانی و دیگر همرزمان نیروهای نظامی وانتظامی و کارکنان مرکز آموزش ۰۴امام رضا(ع) بیرجند در نماز خانه سیدالشهدا برگزار شد.

 
در ابتدای این مراسم امیر ارسلان پرویز ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خراسان جنوبی ضمن عرض خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه، گفت: شهدای انقلاب اسلامی ایران بویژه شهید صیاد شیرازی ، برای عزت اسلام ومیهن جان خود را تقدیم انقلاب کردند و ما وظیفه داریم تا راه این شهیدان والامقام را ادامه دهیم.
 
 امیر قاسم فراوان مشاور عالی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم انبیاء ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه این مراسم به بیان خاطراتی از شهید صیاد شیرازی پرداخت و گفت : این شهید علاوه بر توانمندیهای نظامی، الگویی موفق در عشق به کشور، نظام و ولایت بود.
 
وی افزود: ویژگی‌های اخلاقی شهید صیاد شیرازی وی را به اسطوره ای بی بدیل در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرده است و بر این اساس شهادت بهترین و والاترین اجر برای این فرمانده خستگی ناپذیر بود. 
 
مشاور عالی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم انبیاء در ادامه گفت: ما باید ضمینه آشنا شدن نسل جوان  را با رشادتهای رزمندگان اسلام فراهم کنیم، که چنین آیین هایی نقش بزرگی در این امر دارند.‌
 
در پایان مداح اهل بیت نوفرستی با مداحی و مرثیه خوانی، حال وهوای معنوی خاصی به این مراسم بخشید. ومردم و مسئولان حاضر در جلسه با نثار فاتحه، یاد وخاطر شهید علی صیاد شیرازی و شهدای دوران انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشتند.
 
 
 
 
انتهای پیام/ 132
تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.