آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89313
تاریخ انتشار : 1398/01/10 - 23:18
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
تشکیل بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی نوروز 98
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، 263 فقره پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و 358 میلیون و 284 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی  در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، 263 فقره پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و 358 میلیون و 284 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.

 

وی افزود: این تعداد پرونده طی بیش از 12 هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان‌جنوبی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
 
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در مدت اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 98 تاکنون با پیگیری و بررسی شکایت‌های صورت گرفته و گزارشات سامانه 124، بیش از یک میلیارد و 504 میلیون و 560 هزار ریال به شاکیان برگشت داده شده است.
 
 
تهوری به برگزاری مستمر گشت های مشترک بازرسی در نوبت صبح و عصر اشاره و عنوان کرد: از ابتدای این طرح بیش از 141 مورد گشت مشترک با سایر دستگاه‌های نظارتی در راستای نظارت هر چه بهتر و بررسی تمامی جوانب به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان از سوی واحدها در سطح استان برگزار شده است.
 
 
وی اظهار کرد: شهروندان و مسافران نوروزی استان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی واحدهای صنفی و غیر صنفی عرضه کننده کالا و خدمات مراتب را به سامانه ارتباطی 124 این معاونت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان ها اعلام نمایند تا ضمن بررسی گزارش با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
 
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان‌جنوبی گفت: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 از تاریخ یکم بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است و تا پانزدهم فروردین سالجاری در سطح استان ادامه دارد.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.