آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89224
تاریخ انتشار : 1398/01/06 - 12:48
پیرو دستور تولیت آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
حضور شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل‌زده گلستان
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی گفت: پیرو دستور تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر بسیج تمامی امکانات آستان قدس برای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‎زده، شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی تیم امدادرسانی خود را به استان گلستان اعزام کرد.

به گزارش خاورستان، مبین رجبی اظهار کرد: در پی وقوع سیل در برخی شهرها و روستاهای استان‌های شمالی کشور و به دنبال دستور تولیت آستان قدس رضوی تیم امدادرسانی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شد.

 
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی افزود: هم اکنون نیروهای اعزامی خدمات پشتیبانی و مهندسی شرکت آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل زده مستقر و در حال کمک‌رسانی به هموطنان آسیب دیده هستند، همچنین با توجه به فعال بودن شبانه‎روزی ستاد بحران راننده‌های ذخیره نیز به منطقه اعزام شدند.
 
 
 
وی تصریح کرد: اعزام چندین دستگاه بیل مکانیکی زنجیری، اعزام یک دستگاه خودروی وانت پیکاپ و قرار دادن آن در اختیار آب منطقه‌ای گلستان و اعزام یک تیم مهندسی با تجهیزات در کنار عوامل ستاد مدیریت بحران شهرستان گنبد به صورت شبانه روزی از جمله اقدامات شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل زده است.
 
 
 
رجبی همچنین از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان گنبد کاووس با حضور نماینده شرکت آب و خاک قدس رضوی خبر داد و افزود: احداث دایک حفاظتی جهت جلوگیری از جاری شدن سیلاب به داخل روستاها، استقرار یک بیل مکانیکی در محل پل خروجی گنبد کاووس جهت تمیزکردن ورودی و خروجی پل از چوب و مصالح ناشی از سیلاب، حضور نمایندگان شرکت آب و خاک قدس رضوی درمحل وقوع سیلاب و احداث کانال و مسیر خروج سیلاب از حوضچه‎های آب ناشی از سیل، از دیگر اقداماتی بوده که تاکنون انجام شده است.
 
آستان نیوز
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.