آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89219
تاریخ انتشار : 1398/01/06 - 11:44
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف خبرداد:
آرامش بهاری مردم با پست های نوروزی هلال احمر
نماينده مردم بيرجند، درميان و‌ خوسف در حاشيه بازديد از پست ايمني و سلامت مسافران نوروزي شهرستان زيركوه از لزوم برپایی پست هاي نوروزي هلال احمر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهید رحیمی بیرجند، اظهار کرد: داوطلبان و مسئولان هلال احمر در ایام عید که همه در حال تفریح و دید و بازدید هستند خدمات ارزنده ای را به صورت داوطلبانه انجام می دهند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: امدادگران هلال احمر از همه تفریحات خود سرباز زده و در حال خدمت رسانی به مردم و مسافران هستند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در خصوص لزوم برگزاری پست های نوروز هلال احمر در کنار جاده ها، گفت: با راه اندازی این پست ها مردم احساس می کنند که همواره کسانی کنارشان هستند تا آماده ارائه خدمات باشند، و این اقدام، نوع دوستی و تبادل احساسات و عاطفه به هموطنان است.

عبادی گفت: مسافران نوروزی در پست های هلال احمر احساس آرامش می کنند و چون راهنمایی و پذیرایی می شوند، یک تبادل نوع دوستی بین آنها ایجاد می شود.

وی در خصوص کمپین بهرفت افزود: در حوزه فرهنگ نظم و انظباط ، رانندگی و مقرارات رانندگی هنوز باید فرهنگ سازی شود و شهروندان در صورتی که فرهنگ مقررات و رانندگی را رعایت کنند از تصادفات جلوگیری می شود.

گفتنی است مهندس فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در بازدید از پست های ایمنی و سلامت زیرکوه به این پویش پیوسته است.

انتهای پیام/۱۳۳نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.