آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89203
تاریخ انتشار : 1398/01/05 - 14:00
مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
بیش از 63 هزار نفر در پایگاه های اسکان نوروزی ساماندهی شدند
مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در پنجمین روز از فروردین ماه 98 تعداد 63 هزار و 623 نفر روز از مهمانان نوروزی فرهنگی و غیر فرهنگی در پایگاه های اسکان نوروزی آموزش و پرورش ساماندهی شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،

سید علی حسینی مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا کنون بیش از 8 هزار و 700 خانوار در مدارس استان اسکان داده شده اند.

وی از افزایش تعداد مدارس ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد و افزود: با توجه به حجم بالای مراجعین فرهنگی به پایگاه های اسکان فرهنگیان، تعداد مدارس پذیرنده مسافر  به 177 مدرسه با یک هزار و 200 کلاس رسیده است.

مدیر ورابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به افزایش تعداد مدارس و کلاس های درس تعداد عوامل اجرایی نیز به 418 نفر افزایش یافته است.

حسینی از پایگاه های اسکان 4 شهرستان طبس، فردوس، بیرجند و بشرویه به عنوان فعال ترین و پرترافیک ترین پایگاه های اسکان فرهنگیان نام برد و افزود: استقبال فرهنگیان از پایگاه های اسکان آموزش و پرورش نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود 5 درصد رشد دارد.

وی خاطرنشان کرد: در پنجمین روز از فروردین ماه 98 تعداد 63 هزار و 623 نفر روز از مهمانان نوروزی فرهنگی و غیر فرهنگی در پایگاه های اسکان نوروزی آموزش و پرورش ساماندهی شدند.

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.