آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89201
تاریخ انتشار : 1398/01/05 - 12:38
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: استکبار جهانی برای تصرف کل جهان طرح و برنامه دارد، اما مانع اصلی آن انقلاب اسلامی است لذا امروز مشاهده می کنید که چه دخالت هایی در کشورهای منطقه انجام می دهند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، در دیدار با امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر ۷۷ ثامن‌الائمه اظهار کرد: فرق بین نیروی نظامی مکتبی و نیروهای مزدوری که همواره مظلومین عالم را می کشدند، در این است که آن ها اگر وارد دفاع می شوند هدفمند وارد شده و قبل از هر چیز بر اساس حکمت و بصیرت عمل می کنند، بصیرتی که به آن ها هویت می دهد و در راه هدفی که همان الله است برای نجات انسان ها نه برای نابودی انسان ها تلاش می کنند.

 
وی با بیان اینکه هدف ارتش مکتبی و نیروهای مسلح مکتبی نجات کل انسان است، افزود: اگر جلودار یک جامعه ای، صدام و یا ترامپ باشد نتیجه آن مشخص است لذا باید اینها برداشته شوند تا بشر از شر اینگونه افرادی آزاد شوند.
 
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیشوایان و رهبران جامعه کفر که انسان ها را به گمراهی می کشند باید برداشته شوند، خاطر نشان کرد: با همه آمادگی ها و پا در رکاب بودن، باید حجت بر همگان تمام شود و این بصیرت و این نوع تفکر، ارزش معنوی و الهی را می رساند.
 
 
آیت الله عبادی ضمن تأکید بر اینکه ابتدای هر امر و اقدامی نیازمند امنیت است، تصریح کرد: تولید امنیت، یعنی زمینه را برای انجام هر کاری مهیا کردن، لذا شما در ثواب تولید پر رونق و حفظ استقلال اقتصادی ملت شریک هستید.
 
 
وی گفت: دشمن، با حق و مظلومین عالم همواره دشمنی می کند اما این نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هستند که در زیر این آسمان به گونه ای الهام می گیرند و اقدام می کنند که هدفشان حمایت ازمظلوم و کوتاه کردن دست ظالمان است.
 
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان داشت: استکبار جهانی برای تصرف کل جهان طرح و برنامه دارد، اما مانع اصلی آن انقلاب اسلامی است لذا امروز مشاهده می کنید که چه دخالت هایی در کشورهای منطقه انجام می دهند و با اینکه خودشان مردم را قتل عام، شهرها را ویران و برخی ها را آواره می کنند، اما باز هم طلبکارند و می گویند که چرا ایران در فلان کشور دخالت می کند.
 
 
آیت الله عبادی یادآور شد: ایامی را پشت سر گذاشتیم که در شهرها دفاع می کردیم، اما نیروهای مسلح هشت سال درکنار مردم زحمت کشیدند و دشمن را از خاکمان بیرون کردند.
 
 
وی عنوان داشت: امروز به برکت نیروهای مسلح بیدار و رهبری رهبر معظم انقلاب، امنیت مثال زدنی در کشور حکم فرماست و مرزهای ما به عراق و سوریه گسترش پیدا کرده است.
 
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس، عوامل استکبار جهانی در شهرها با ما می جنگیدند اما امروز در کنار فلسطین قرار داریم، آن روزها لبنان زیر چکمه های مستکبرین خورد می شد، اما امروز از حزب الله لبنان می ترسند، آن روزها برای تدارکات اولیه خودمان مشکل داشتیم اما امروز دشمن از نیروهای نظامی اسلام  و همچنین از تکنیک های پیشرفته نظامی ایران هراس دارد، و این اقتدار و عزت ایران اسلامی را می رساند.
 
 
انتهای پیام/6


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.