آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89199
تاریخ انتشار : 1398/01/05 - 11:19
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی:
83تیم امدادی و عملیاتی در حال آماده باش کامل هستند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با تاکید استاندار و با توجه به اخطاریه هواشناسی مبنی بر تشدید بارندگی در خراسان جنوبی ۸۳ تیم امدادی و عملیاتی در آماده باش کامل هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،

سید ابوالحسن میرجلیلی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تاکید استاندار و با توجه به اخطاریه هواشناسی مبنی بر تشدید بارندگی در خراسان جنوبی ۸۳ تیم امدادی و عملیاتی در آماده باش کامل هستند.

وی افزود : تیم های امدادی و عملیاتی که از صبح دوشنبه پنجم فروردین ۹۸ تا صبح چهارشنبه در حالت آماده باش قرار دارند، شامل امدادگران جمعیت هلال احمر، تکسین های اورژانس ۱۱۵ ، آتشنشانی، شهرداری، راهداری و واحدهای پلیس راه هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: این تیم های امدادی در ۱۱ شهرستان برای رفاه حال هم استانی ها و مسافران برای مباحث بارندگی های رگباری در حالت آماده باش قرار دارند.

میرجلیلی عنوان کرد: همچنین تیم های امدادی و عملیاتی شهرستانی تا ۱۶ فروردین ماه در ۱۱ شهرستان فعال هستند و در مواقع بحران در حالت آماده باش قرار می گیرند.

وی ضمن توصیه به هم استانی ها و مسافران اظهار کرد: با توجه به اینکه بارندگی ها فصل بهار به ویژه فروردین و اردیبهشت به صورت رگباری است، در این بازه زمانی از مسافرت های غیرضرور خودداری کنند و مسافرت های ضروری را با رعایت موارد ایمنی انجام دهند.

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.