آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89191
تاریخ انتشار : 1398/01/04 - 18:10
مدیرعامل جمعیت احمر خراسان‌جنوبی گفت: ۲۳ پست ایمنی و سلامت نوروزی در مبادی شهرهای خراسان‌جنوبی و ۱۲ خیمه در سطح استان آماده دریافت کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان گلستان هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، اظهار کرد: با توجه به وقوع سیل در استان‌های شمالی و کمک به سیل‌زدگان مردم از طریق شماره‌گیری #780*112* و شماره‌حساب 99999 نزد کلیه بانک‌ها می‌توانند واریز وجوهات برای کمک به مردم سیل‌زده از طریق هلال‌احمر را داشته باشند.

 

وی افزود: 23 پست ایمنی و سلامت نوروزی در مبادی ورودی خراسان‌جنوبی و 12 خیمه در سطح استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی عنوان کرد: بیشتر، کمک‌های نقدی مورد نیاز است چرا که بعد از فروکش کردن آب نیاز مالی برای کمک و سازندگی وجود دارد.

 

شهریاری خاطرنشان کرد: تاکنون 24 هزار و 549 نفر از خدمات پست‌های ثابت و بیش از 740 نفر از خدمات پست‌های سیار هلال‌احمر در استان بهره‌مند شده‌اند.

 

وی با اشاره به وجود ایستگاه سلامت، فضای دوستدار کودک و خیمه نماز در ایستگاه‌های هلال‌احمر، افزود: بالغ‌بر سه هزار نفر از خدمات سلامت،8 هزار و 500 نفر از فضای دوست دار کودک بهره گرفته‌اند.

 

وی از پیوستن 11 هزار و 490 نفر به کمپین بهرفت خبر داد و خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی 12 هزار و 480 بسته فرهنگی بین مسافران توزیع شده است.

 

انتهای پیام/۱۳۳نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.