آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89062
تاریخ انتشار : 1397/12/23 - 13:04
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
کسب دو رتبه برتر خراسان جنوبی در سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مرحله کشوری سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران در شهر تبریز برگزار و نمایندگان خراسان جنوبی رتبه دوم کشوری در رشته بافت و مرمت فرش را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، داوود شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: مرحله کشوری سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران در شهر تبریز برگزار و نمایندگان خراسان جنوبی رتبه دوم کشوری در رشته بافت و مرمت فرش را کسب کردند.

 
وی افزود: مرحله کشوری سیزدهمین المپیاد فرش ایران در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز از تاریخ 20 لغایت 22 اسفندماه جاری و با رقابت 160 نفر از منتخبین استان ها در رشته های بافت فرش، طراحی فرش، رنگرزی الیاف فرش و مرمت فرش برگزار شد.
 
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در پایان این المپیاد دو نفر از دانشجویان رشته فرش دانشکده هنر دانشگاه بیرجند برای استان افتخارآفرینی کردند.
 
 
شهرکی عنوان کرد: خانم آرزو قرجی کلاته احمد حائز رتبه دوم کشوری در رشته بافت فرش در بخش دانشجویی گردید و خانم آتنا غلامی رتبه دوم کشوری در رشته مرمت فرش در بخش دانشجویی را کسب نموده است.
 
 
وی اظهار کرد: در مجموع در بخش دانشجویی المپیاد، استان فارس رتبه اول و تهران و خراسان‌جنوبی به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.