آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89050
تاریخ انتشار : 1397/12/22 - 09:55
معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی:
26 مجتمع رفاهی فعال در راه‌های مواصلاتی خراسان جنوبی/ نظارت کمیته بازدید مشترک بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی
معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر 26 مجتمع خدمات رفاهی در راه‌های مواصلاتی استان فعال هستند و به صورت مستقیم نظارت، توسط کمیته بازدید مشترک انجام می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مسعود قاسمی معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به اینکه 26 مجتمع خدمات رفاهی در استان درحال احداث است، در حال حاضر 26 مجتمع خدمات رفاهی در راه‌های مواصلاتی استان در راستای صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی در جهت خدمات رسانی به مسافرین محترم در طول ایام سال و با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال 97 و آغاز سفرهای نوروزی در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران نوروزی انجام می‌پذیرد.

 

وی تصریح کرد: کمیته بازدید مشترک نظارت بر مجتمع‌های خدماتی و رفاهی، با حضور کارشناس اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان، بهداشت اماکن استان، تعزیرات حکومتی استان، صنعت و معدن، شرکت ملی پخش، ستاد اقامه نماز و میراث فرهنگی برای افزایش خدمات مطلوبتر به مسافرین محترم، کنترل‌های نظارتی اعمال می‌کنند.

 

معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی، بیان کرد: از اول اسفند ماه سال جاری 23 مورد بازدید از مجتمع های خدماتی رفاهی استان انجام شده است که 31 مورد نقص شناسایی و ابلاغ شده است در صورت عدم رفع نواقص برخورد قانونی خواهد شد.

 

قاسمی در خصوص امکاناتی که برای مجتمع‌های خدمات رفاهی منظور شده، افزود: رستوران، نمازخانه، جایگاه سوخت، سرویس بهداشتی و سوپرمارکت‌هایی به منظور افزایش هرچه بیشتر رفاه مسافران نوروزی تعبیه شده است.

 

معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی با بیان اینکه جلب رضایت مسافران و مهمانان نوروزی از وظایف و اهداف اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای است، خاطر نشان کرد: در این راستا امسال مانند سال‌های گذشته برای دستیابی به این امر نهایت توان را به کار گرفته‌ایم.

 

قاسمی همچنین بر اهمیت ارتقاء نظافت و شرایط خدمات‌دهی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های بین راهی و تقویت نظارت در این حوزه طی روزهای آتی جهت آمادگی برای طرح نوروزی 1398 تأکید کرد.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.