آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89046
تاریخ انتشار : 1397/12/22 - 07:51
دبستان 6 کلاسه روستای طاقان شهرستان درمیان با اعتباری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان با حضور خیران و مسئولان کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد بشیری زاده فرماندار درمیان در حاشیه مراسم کلنگ زنی دبستان 6 کلاسه در روستای طاقان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این مدرسه با حضور جمعی از مسئولان و خیران مدرسه ساز بخش درمیان در روستای طاقان کلنگ زنی شد و امیدواریم در سال آینده به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: برای احداث این دبستان 6 کلاسه اعتباری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. این اعتبار مورد نیاز مقرر شده که از محل تامین اعتبارات دولتی تامین شود.
 

 

فرماندار درمیان با اشاره به اینکه مدرسه 6 کلاسه روستای طاقان در زیر بنایی با مساحت 2 هزار متر مربع احداث خواهد شد، بیان کرد: این مدرسه حدود 200 نفر ظرفیت دارد و دانش آموزان بعد از به بهره‌برداری رسیدن این مدرسه می توانند به تحصیل بپردازند.
 

 

بشیری زاده گفت: با توجه به اینکه مدرسه فعلی دانش آموزان روستای طاقان کوچک و کلنگی است نیز در این مدرسه، دانش آموزان روستای طاقان هیچ گونه موارد ایمنی  رعایت نشده است و امیدواریم با ساخت مدرسه جدید کمکی به دانش آموزان  کرده باشیم تا بتوانند در آسایش و رفاه به ادامه تحصیل مشغول شوند.

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.