آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89036
تاریخ انتشار : 1397/12/21 - 12:53
با حضور رئیس سازمان برنامه و بوجه:
عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکن محرومین آغاز شد
در جریان بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه ازمناطق محروم شهرستان بیرجند عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکن برای محرومان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه که عصر روز گذشته وارد خراسان جنوبی شده است صبح امروز با حضور در گلزار شهدای مرکز استان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و پس از آن با حضور استاندار خراسان جنوبی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از چند روستای محروم شهرستان بیرجند بازدید کرد.

 

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، استاندار خراسان جنوبی ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و جمعی از مسئولین کشوری و استانی عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکن محرومین در استان خراسان جنوبی در روستای هج و بج از توابع شهرستان بیرجند آغاز شد. اعتبار اولیه این پروژه 500 میلیارد تومان است.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس جمهور گفت:  غیر از برنامه ای که برای توسعه کشور در قالب برنامه ششم داریم برای چند استان به طور ویژه برنامه ریزی شد ه است.

 

نوبخت امروز در آیین کلنگ زنی ده هزار واحد مسکونی محرومان در روستای هج و نج شهرستان بیرجند اظهار کرد: این برنامه ویژه  با تمرکز به چند استان و تخصیص و پرداخت اعتبارات مناسب انرژی قابل ملاحظه به زیر ساخت های این استان ها می دهد .

 

همچنین با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه طرح هادی روستای افکشت از توابع شهرستان بیرجند مورد بهره برداری قرار گرفت . با اعتباری بیش از 163 میلیون تومان به بهره برداری رسید و تعداد 34 خانوار از آن بهره مند می شوند.
 

 

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.