سرویس: بیرجند کد خبر: 88875 ۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸

مسئول فضای مجازی سپاه خراسان‌جنوبی:

دوره مقدماتی تربیت مربی سواد رسانه‌ای در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی گفت: دوره مقدماتی تربیت مربی سواد رسانه ای با شرکت 150 نفر در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

دوره مقدماتی تربیت مربی سواد رسانه‌ای در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضائی مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه انصارالرضا‌علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: دوره مقدماتی تربیت مربی سواد رسانه‌ای روز پنج شنبه در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

 


وی افزود: دوره تربیت مربی سواد رسانه ای با شرکت 150 نفر از درخواست کنندگان این دوره در دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار می‌شود.

 


مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این دوره سعی شده از اساتید کشوری استفاده گردد.

 


رضائی گفت: سرفصل های ارائه شده در این دوره ْ اقناع سازی ْ آسیب های فضای مجازی ْ تفکر انتقادی و غربالگری رسانه‌ای است.

 


وی افزود: در این دوره آموزشی شرکت کنندگان با هدف تربیت مربیگری سوادرسانه‌ای آموزش داده می‌شوند که می‌توانند با تسلط بر مفاهیم سواد رسانه‌ای این مبحث مهم را در بین عموم مردم گسترش دهند.

 


مسئول فضای مجازی سپاه استان گفت: متاسفانه یکی از خلاهای امروز فرهنگ عمومی جامعه نبود فهم عمومی صحیح استفاده درست از فضای مجازی است که می‌بایست سواد رسانه ای را در بین اقشار مختلف مردم گسترش داد.

 


رضائی گفت: افراد آموزش دیده در این دوره در شبکه مربیان سواد رسانه‌ای استان عضو می‌شوند که همچنان به صورت مستمر و آنلاین با محتواهای جدید در این خصوص آشنا می‌شوند.

 


وی افزود : در سال آینده دوره پیشرفته  تربیت مربی سواد رسانه ای برای منتخبین این دوره اجرا خواهد شد.

 


انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب