آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88837
تاریخ انتشار : 1397/12/06 - 11:53
آقایان مرتباً بحث رفراندوم را در تصویب لوایح استعماری FATF پیش می‌کشند و این بدان معناست که در حوزه منطق و استدلال، نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و حالا می‌خواهند هر طور شده بازی را به حاشیه ببرند.

به گزارش خاورستان، روزنامه صبح‌نو در سرمقاله امروز خود نوشت: دولت تک‌گزینه‌ای ایران، در حال بردن کشور به مرحله نادرستی است و این سیاست غلط با همراهی پاره‌ای از رسانه‌های جوگیر نیز همراه شده. پذیرش یا نپذیرش معاهدات بین‌المللی راه چاره مشکلات نیست و این مجموعه فکری به‌دلیل ناکارآمدی‌های وسیع در حوزه اجرا، عملاً همه امور را با انتقال به حوزه سیاسی، به چالشی برای افکار عمومی مبدل می‌کند و این همان تکمیل بازی طرف غربی است.

 
وزیر خارجه، رییس دفتر رییس‌جمهوری، معاون اول و برخی دیگر از مقامات دولتی در سخنرانی‌های خود به گونه‌ای تهدیدآمیز سخن می‌گویند و روزنامه‌هایشان منتقدان را تهدید می‌کنند که گویی حیات و ممات‌مان وابسته به خارج است؛ آن‌هم در شرایطی که از ماه‌ها قبل درمورد آگاه‌سازی به افکار عمومی در این موارد ممنوعیت‌هایی ایجاد شده و حالا که بحث‌های اقناعی، باعث اجماع همه نخبگان منصف و صالح بر سر ناسازگاری پالرمو و حواشی آن با منافع ملی شده، پیشروهای سیاسی آقایان مرتباً بحث رفراندوم را بر سر این مسأله پیش می‌کشند.
 
این بدان معناست که در حوزه منطق و استدلال، نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و حالا می‌خواهند هر طور شده بازی را به حاشیه ببرند، تازه اگر چشم را بر نابسامانی‌های غیرمنتظره در حوزه معیشت ببندیم و هیچ گمانه‌زنی منفی‌ای را هم مطرح نکنیم.
 
انتهای پیام/4
روزنامه صبح‌نو شماره 662 دوشنبه 6 اسفند 1397


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.