آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88828
تاریخ انتشار : 1397/12/05 - 14:06
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های ۳ ساله،دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تخصیص اعتبار در بودجه ۹۸ برای موارد جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اخذ شد.

به گزارش خاورستان، نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با پیگیری‌های ۳ ساله،دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تخصیص اعتبار در بودجه ۹۸ برای موارد جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اخذ شد.

 
وی افزود: درحال حاضر احداث هر کیلومتر جاده آسفالته استاندارد درحدود ۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که با اعتبارات موجود راه‌های منطقه عملا پیشرفتی نخواهد داشت و لذا مکاتبات جهت تخصیص بودجه کلان و ملی برای این منطقه آغاز شده و توجه مسئولین به این محور جلب شد.
 
 
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا کنون چندین میلیارد تومان مضاف بر اعتبارات مصوب سالیانه به راه های منطقه اختصاص یافته که باتوجه به هزینه بالای راهسازی بازهم شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای نیستیم و نیازمند اعتبار کلان هستیم.
 
 
افضلی عنوان کرد: دستورگرفته شده پیرامون تخصیص اعتبار برای دوبانده نمودن محور زاهدان-نهبندان-سربیشه-بیرجند ،دوبانده نمودن محور ترانزیتی سربیشه-درح،تعریض محور نهبندان-شهداد و جاده مود-مزارکاهی می‌باشد.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.