سرویس: اخبار استان کد خبر: 88786 ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۳

تعیین تکلیف اتوبوس های جدید خریداری شده شهرداری بیرجند

18 دستگاه اتوبوس خریداری شده شهرداری بیرجند از شرکت ایران خودرو دیزل تعیین تکلیف شدند و تا پایان سال تحویل شهرداری بیرجند می‌شوند.

تعیین تکلیف اتوبوس های جدید خریداری شده شهرداری بیرجند

به گزارش خاورستان، در پی تعیین تکلیف 18 دستگاه اتوبوس خریداری شده شهرداری بیرجند از شرکت ایران خودرو دیزل، شهردار بیرجند و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر با مدیر عامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور دیدار کردند.

 
 
شهردار بیرجند در این دیدار که با حضور قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو دیزل و معاون بازاریابی و فروش این شرکت انجام شد؛ هدف از برگزاری این نشست را پیگیری تحویل اتوبوسهای خریداری شده شهرداری بیرجند از شرکت ایران خودرو دیزل عنوان کرد.
 
 
 محمد علی جاوید شهردار بیرجند اظهار کرد: علی‌رغم اینکه چند ماه از آماده شدن اتوبوس‌های فوق الذکر می‌گذرد متاسفانه به دلیل عدم صدور مجوز شماره گذاری از سوی پلیس، قابل تحویل نیستند.
 
وی ادامه داد: نکته قابل توجه در این خصوص این است که از تعداد 18 دستگاه اتوبوس موضوع قرارداد، 7 دستگاه شماره گذاری و تحویل شده و مابقی با شرایط کاملا مشابه در دست انداز شماره گذاری افتاده است.
 
 
در ادامه این نشست نسبت به حل مشکل و تحویل این اتوبوس‌ها تا پایان سال جاری اظهار امیدواری شد.
 
 
شایان ذکر است سازمان حمل بار و مسافر شهرداری بیرجند در مرداد ماه سال گذشته بر اساس قرارداری اقدام به خرید 18 دستگاه اتوبوس یوتانگ یورو 5  از شرکت ایران خودرو دیزل نموده که بعد از چند ماه تأخیر، در شهریور ماه 97 این 18 اتوبوس آماده و شماره شاسی آنها با تنظیم صورتجلسه ای اختصاص داده شده است و با پیگیری های انجام شده در  آذر ماه سال جاری، 7 دستگاه اتوبوس شماره گذاری و تحویل گردید لیکن تاکنون مابقی اتوبوس ها تحویل نشده است.
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب