سرویس: اجتماعی کد خبر: 88756 ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱

عکس‌نوشته/

سخنان امام خامنه‌ای در جمع مردم آذربایجان شرقی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار و اقدامات غربی ها را به معنی واقعی کلمه خدعه آمیز خواندند و گفتند: تکلیف امریکاییها که مشخص است زیرا شمشیر را از رو بسته اند اما باید مراقب اروپایی‌ها بود زیرا آنها نیز با خدعه عمل می کنند.

سخنان امام خامنه‌ای در جمع مردم آذربایجان شرقی
به گزارش خاورستان، هزاران نفر از مردم استان آذربایجان‌شرقی صبح دوشنبه 29 بهمن‌ماه در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله‌علیه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. مجموعه‌ای از عکس‌نوشته‌های سخنان امام خامنه‌ای در این دیدار را مشاهده می‌کنید.
 
کاری از مهرزاد قانعی
 
امروز روز کار و حرکت دولت، مسئولان، ملت و بخصوص جوانان است که باید ظرفیت های بلا استفاده فراوان و گسترده کشور را شناسایی و بهره برداری کنند.
***
 
استفاده از ظرفیت‌های کشور نیازمند حرکت آتش به اختیار جوانان است. گروههای جوانِ مؤمن و انقلابی باید هر کاری را که امکان پذیر است در چارچوب قوانین و مصلحت کشور انجام دهند و معطل کسی نباید بمانند.
***
 
شما جوانان عزیز موتور پیشران حرکت کشور هستید و باید خود را از لحاظ روحی، معنوی، اخلاقی، علمی و توانایی های مدیریتی و تشکیلاتی آماده کنید و مدیریت کشور را به دست بگیرید. البته از تجربه پیران نیز باید استفاده کنید.
***
 
دشمن را درست بشناسید و مراقب باشید فریب او را نخورید، چه هنگامی که مشت و دندان نشان می دهد و چه هنگامی که لبخند می زند.
***
 
جوانان می توانند کشور را به قله برسانند و باید آمادگی خود را در عمل و همچنین با ثبات قدم نشان دهند.
***
 
رفتار و اقدامات غربی ها به معنی واقعی کلمه خدعه آمیز است. تکلیف امریکاییها که مشخص است زیرا شمشیر را از رو بسته اند اما باید مراقب اروپایی‌ها بود زیرا آنها نیز با خدعه عمل می کنند.
 
انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب