آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88738
تاریخ انتشار : 1397/11/29 - 11:43
اولین دوره‌ی رقابت های موتورکراس خراسان جنوبی، گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب در باشگاه کویران طبس با قهرمانی تیم سرایان پایان یافت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، اولین دوره‌ی رقابت های موتورکراس خراسان جنوبی، گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب در باشگاه کویران طبس با قهرمانی تیم سرایان پایان یافت.

 

در این رقابت ها که برای اولین بار در استان برگزار شد 6 تیم از شهرستان های بیرجند، سرایان، طبس، فردوس، قاینات و بشرویه و با 30 موتور سوار حضور داشتند که بعد از سرایان تیم های طبس و بیرجند در جایگاه های بعدی ایستادند.

 

در بخش انفرادی این رقابت ها در کلاس 65 سی سی، محمد سینا داشگر، سجاد جوزانی و محمد جواد مدبری زاده، در کلاس 250 سی سی جوانان امیر حسین جمال، سجاد شیردل و حسن ضیغمی، در 450 سی سی جوانان محمد خانی، محسن خدیوفرد و علی مدبری زاده و در کلاس 250 سی سی پیش کسوتان محمد حسن رنجبر، جواد جمال و جواد بیدختی، اول تا سوم شدند.

 

رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور، با قرار گرفتن خراسان جنوبی در مقام سوم به کار خود پایان داد.

 مسابقات کاراته قهرمانی کشور بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

 

این مسابقات با حضور 14 تیم و 300 بازیکن در 7 سبک و به میزبانی سبک بزرگ ذن دوکای کاراته از سراسر کشور در مجموعه ورزشی مخابرات بیرجند برگزار شد که در پایان با قهرمانی تیم استان تهران به کار خود پایان داد و تیم های خراسان رضوی و جنوبی به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

تیم هندبال فردوس نایب قهرمان رقابت های هندبال نونهالان مناطق جنوب کشور شد.

 رقابت های هندبال نونهالان مناطق جنوب کشور به میزبانی شهرستان فردوس، به کار خود پایان داد.

 

این مسابقات با حضور 8 تیم از 22 لغایت 26 بهمن ماه در سالن ورزشی فرهنگ این شهرستان برگزار شد که در پایان تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، تیم هیأت هندبال فردوس نایب قهرمان شد و خمینی شهر نیز در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفت.

 

انتهای پیام/133نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.