آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88639
تاریخ انتشار : 1397/11/23 - 10:06
افضلی در دیدار با عشایر ایل بهلولی:
باید به عشایر خراسان‌جنوبی بهره بیشتری برسد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر اقدامات زیادی برای عشایر انجام شده و شاهد نتایج خوبی نیز بوده‌ایم اما این کافی نیست و باید به عشایر استان بهره خیلی بیشتری برسد.

به گزارش خاورستان، نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به همراه عباس رکنی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی و حسین خوش آیند مدیرکل آموزش و فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی در چادر عشایر ایل بهلولی خراسان‌جنوبی که در محل نمایشگاه تعاون استان برپا شده است حضور یافتند.

دراین دیدار عشایر نقاط مختلف استان حضور داشته و مشکلات خود را بیان کردند و مسئولین حاضر در جلسه پاسخگو بودند.
 
 
نظر افضلی دراین جلسه ضمن اشاره به تشکیل فراکسیون عشایری در مجلس شورای اسلامی و کفه سنگین عشایر در مجلس دهم عنوان کرد‌: در سال‌های اخیر توجه نظام به عشایر بیشتر جلب شده و شاهد تحولاتی در این زمینه بوده‌ایم.
 
 
وی افزود: مشکل آب، علوفه رایگان و یارانه‌ای ،تسهیلات کم بهره طولانی مدت، سهم ارزش افزوده عشایر استان، کوله‌بری عشایر مرز نشین و حق مرز نشینی عشایر مشکلات عمده عشایر استان است که اقدامات زیادی در سال‌های اخیر برای رفع آنها انجام شده و نتایج خوبی نیز شاهد بوده‌ایم اما این کافی نیست و باید به عشایر استان بهره خیلی بیشتری برسد.
 
 
انتهای پیام/127
 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.