آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88614
تاریخ انتشار : 1397/11/21 - 16:27
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
دعوت مردم خراسان‌جنوبی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن 97
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
به گزارش خاورستان، مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
 
متن بیانیه:
مردم شریف و ولایی استان خراسان جنوبی
سلامُ علیکم
درود می فرستیم به ارواح شهیدان انقلاب اسلامی که جوشش و خروش انقلاب از گرمای نفس آنهاست و حرکت و بقای جامعه مدیون جان فشانی شان
درود بر امام شهیدان که بنیانگذار حکومتی است که ریشه در قرآن دارد وشاخه در آسمان درود بر همه ی آنانی که دل در گرو ولایت نهادند و با مشت های محکم،دهان سلطنت پوشالی پهلوی را خرد کردند.
 درود بر شما مردم غیور سرزمین پر نور و پر افتخار،شما که با اهدای ۲۰۰۰ شهید عزیزتان سهم قابل توجهی در حکومت الهی مهدی علیه السلام خواهید داشت.الحمدلله انقلاب ما به چهل سالگی رسید و علی رغم شیطنت و خباثت دشمنان نظام در خارج و داخل،ما جشن پیروزی چهلمین سالگرد آنرا برگزار می کنیم.
اهمیت حضور در این صلابت و شعور و در این حماسه حضور آنقدر بزرگ است که چندین ماه است اصحاب رسانه ی بیگانه و معاندین شیطان صفت دیرینه با تمام توان در صدد دلسرد کردن مردم از حضور در این عرصه باشکوه است،و به خیال خامشان فشارهای اقتصادی ظالمانه شان در روحیه پولادین امت انقلابی تأثیر گذار افتاده،غافل از اینکه حضور امسال مردم ما در اقصی نقاط ایران زمین شکوهمند تر از همیشه چشم جهانیان را مبهوت خواهد کرد تا بار دیگر نشان دهد انقلاب خمینی کبیر در مسیر تعالی انسانی اش با رهبری هوشمندانه ی حضرت آیت الله خامنه ای(دامه برکاته) توفنده به پیش میرود تا کاخ ظلم و ستم را فرو ریزد و برای مستضعفین عالم در یمن،سوریه،لبنان،عراق و نیجریه و دیگر نقاط جهان مایه ی امید و فرج باشد.
 ما نمایندگان شما مردم قهرمان خراسان جنوبی با درک این موقعیت مهم تاریخی و با امید به آینده ای روشن در کنار شما در راهپیمایی عظیم فردا شرکت خواهیم کرد تا همصدا با شما با افتخار، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان اعلام کنیم و با این حضور استخوان های استکبار را به لرزه در آوریم که انقلاب،ایستاده تا فروپاشی کاخ های شمر زمان را در آمریکا و اسرائیل به نظاره نشیند.
 
وعده دیدار فردا ۲۲ بهمن ماه در راهپیمایی باشکوه (انشاءالله).
یاد شهیدان گرامی باد
 
خادمین شما در خانه ملت
مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی
در مجلس شورای اسلامی
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.