سرویس: نهبندان کد خبر: 88596 ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:

با حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد.

با حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد

به گزارش خاورستان، متن دعوت نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن 97 به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

گرامی باد دهه فجر و سالروز ولادت آزادی و خودباوری و تمسک به شجره طیبه ولایت در سایه سار اسلام ناب محمدی (ص) و فرخنده و شیرین باد بر کام ملت مبارز و سربلند ایران اسلامی و دستاوردهای اعجاب انگیز فرزندان روح الله کبیر در حوزه دانش و فناوری.
بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره‌ای مردم رنج کشیده‌ای است که آرمان‌های بلند اندیشه‌ی اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دادند.
انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همانیکه پیامبر اعظم (ص) اسلام آن را بزرگ‌ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده‌اند.
اینک که 40 سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و پژواک صدای ملت ایران در اسلام خواهی و استقلال طلبی در ورای مرزها به نیکی شنیده می‌شود برخی بی اخلاقی‌ها و حرمت شکنی‌ها در ساحت سیاسی کشور می‌تواند به حیثیت ملی لطمه وارد کند.
از طرف دیگر، نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر تدابیر ولایت فقیه و با محوریت قانون اساسی به عنوان میثاق ملی راه هرگونه بن بست، بحران و یا حتی اختلال و سستی را در مسیر آرمان‌های بلند خود بسته است و قوای سه گانه بر اساس تفکیک قوا و تقسیم وظایف برای تمشیت امور جامعه و اداره کشور باید بر اساس قانون حرکت کنند.
آنچه در این مسیر انتظار می رود آن است که هیچ کس برای خود امکان خیره سری و خودمحوری در برابر قانون قائل نشود و ناکامی در اصول ادعاهای زیاده خواهان غیرمنطقی و دردسرساز برای کشور را به انسداد ساختار در مجاری قانونی نظام تعبیر نکنند.
 
در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که متقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)گشته است از همه مردم فهیم ، شریف و رنج کشیده شهرستان های نهبندان و سربیشه و همچنین کلیه مسئولین این دو شهرستان دعوت می‌نمایم که باحضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن وحدت را به همگان نمایان کنند.
 
انتهای پیام/127
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب