آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88545
تاریخ انتشار : 1397/11/17 - 14:08
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز مطرح کرد
تحمل سرما در روستای گزدز بدون نفت
نفت روستا
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز از نبود نفت در این روستا گلایه کرد و گفت: در سامانه ثبت نام کردیم اما هنوز به ما نفت تحویل ندادند.

جمشیدی رئیس شورای اسلامی روستای گزدز از توابع شهرستان سربیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با بیان این‌که روستای گزدز 440 خانوار دارد گفت: مدت 10 روز است که گروه‌های جهادی در این روستا مستقر هستند اما سرکشی از سوی مسئولان صورت نگرفته است.

 

وی افزود: از فرماندار، بخشدار و دیگر مسئولان تقاضا داریم از روستاها بازدید داشته باشند تا مشکلات روستا و مردم آن را بفهمند.

 

رئیس شورای اسلامی روستای گزدز با اظهار گلایه از عدم سرکشی مسئولان از روستا گفت: جهت پیگیری و بیان مشکلات روستا به استانداری رفتم اما موفق نشدم با استاندار یا دیگر مسئولان استانداری دیدار کنم چراکه می‌گفتند استاندار نیست یا وقت ندارد.

 

جمشیدی با اشاره به این موضوع که ما نماینده مردم روستا هستیم و باید مشکلات روستا را به گوش مسئولان برسانیم اظهار کرد: برخی مسئولان ما را به اتاق‌شان راه نمی‌دهند.

 

وی افزود: جوانان روستای گزدز برای استفاده از اینترنت یا تماشای تلویزیون با استفاده از گوشی تلفن‌همراه به بالای تپه می‌روند که نیاز است مسئولان مربوطه جهت پوشش تلویزیون در این منطقه اقدام کنند.

 

رئیس شورای اسلامی روستای گزدز در ادامه بیان کرد: برای گازرسانی به روستا به شرکت گاز بیرجند نامه زدیم اما می‌گویند نوبت شما سال آینده می‌شود.

 

جمشیدی افزود: نفت به ما نمی‌دهند و نفت را آزاد می‌خریم و می‌گویند باید در داخل سامانه ثبت‌نام کنید و فیش آب و برق بیاورید.

 

وی اظهار کرد: دهیار روستا در سایت ثبت‌نام کرده است و 2 هفته از ثبت‌نام می‌گذرد اما هنوز نفت نداده‌اند.

 

اختری مسئول روابط عمومی شرکت نفت خراسان‌جنوبی به خاورستان، گفت: نمایندگی فروش نفت در روستای گزدز فعال است و مردم می‌توانند با مراجعه و تحویل کالابرگ خود، نفت سفید تهیه کنند و اگر فرد یا گروهی درخواست کالابرگ داده باشند یا کالابرگ را گم کرده باشند به شرکت نفت مراجعه کنند اما به صورت موقت تا دریافت کالابرگ، با حواله به آن‌ها نفت می‌دهیم.

 

وی افزود: در بسیاری از موارد که افراد کالابرگ را گم کردند یا به روستا گازرسانی شده است اما به منزل برخی افراد در آن روستا گازرسانی نشده باشد، آن افراد می‌توانند بعد از تأیید شرکت گاز مبنی بر این‌که منزل آن فرد فاقد گاز است، نفت تحویل بگیرند.

 

طبق تماسی که با فرمانداری سربیشه داشتیم مسئول روابط عمومی فرمانداری اعلام کرد با یکی از معاونان فرماندار صحبت کنید که بعد از چند دقیقه گفت باید با فرماندار صحبت کنید و فرماندار سربیشه در مأموریت حضور دارد.

 

انتهای پیام/142/ 14/ 4نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.