سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 88498 ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

انقلاب اسلامی احیاگر مکتب اهل‌بیت‌علیهم‌السلام و توسعه دهنده قرآن درعالم است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز ما با تمام وجود این را حس می‌کنیم که انقلاب اسلامی که یک احیاگر مکتب نورانی اهل بیت علیهم السلام و توسعه دهنده قرآن در عالم است همه را تحت لوای قرآن و عترت آورده و خواهد آورد.

انقلاب اسلامی احیاگر مکتب اهل‌بیت‌علیهم‌السلام و توسعه دهنده قرآن درعالم است

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام  احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در اولین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی خراسان‌جنوبی در محل مجتمع غدیر بیرجند، اظهار کرد: همه شما خادم کتابی هستید که هدایت بشریت تحت لوای آن رقم خورده است.

 

وی افزود‌‌‌: قرآن کتابی است که معجزه روزگار و ماندگار است که هر روز مرده را زنده می‌کند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی عنوان کرد: قرآن کتابی است که مسیر هدایت فرد و اجتماع را به بشر نشان می‌دهد و انسان‌ها را از خواب غفلت بیدار  می‌کند.

 

رضایی با اشاره به آیه‌ای از قرآن، بیان کرد: قرآن شفای همه بیماری‌ها است نه تنها درمان‌گر روح و روان بوده بلکه شفای جسم و جان نیز است.

 

وی تصریح کرد: قرآن نجات دهنده انسان‌ها از فتنه‌ها، شفاعت کننده انسان‌ها و  عامل آرامش در جامعه بشریت است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: قرآن آن قدر بزرگ است که حتی مخالفان نیز به بزرگی و عظمت این کتاب نورانی را باور دارند.

 

رضایی مطرح کرد: امروز ما با تمام وجود این را حس می‌کنیم که انقلاب اسلامی که یک احیاگر مکتب نورانی اهل بیت علیهم‌السلام و توسعه دهنده قرآن در عالم است همه را تحت لوای قرآن و عترت خواهد آورد.

 

وی با بیان اینکه قرآن بهترین غذای روح بشر است، ادامه داد: وظیفه ما در برابر قرآن این است که حقایق آن را کشف کنیم.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: وقتی به حقایق قرآن دست خواهیم یافت که قرآن را از زبان اهل بیت علیهم‌الاسلام بشنویم و سپس به دنبال تفسیرش باشیم‌.

 

رضایی با بیان اینکه وظیفه دیگر ما نسبت به قرآن عمل به قرآن است، عنوان کرد‌: اگر هر علمی مخصوصا علم دین را بدانیم و به آن عمل نکنیم شدیدترین هشدارها را خود قرآن در این خصوص می‌دهد.

 

وی متذکر شد: بایستی بیشتر متوجه انس با قرآن، تعلیم، آشنایی با مفاهیم قرآن، تدبر، حفظ و تفسیر آن آشنا شویم و به دیگران نیز بیاموزیم.

 

انتهای پیام/ ۱۳۵

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب