آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88393
تاریخ انتشار : 1397/11/10 - 15:44
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
برگزاری 3 هزار و 556 عنوان برنامه فرهنگی و عمرانی در دهه فجر
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان این‌که 3 هزار و 556 عنوان برنامه فرهنگی و عمرانی در دهه فجر برگزار می‌شود، افزود: از این تعداد 2 هزار 500 عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و مذهبی و یک هزار و 56 پروژه عمرانی هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی و دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: ضرورت تشکیل ستاد در شرایطی به وجودآمد که کشور در یک جنگ رسانه‌ای و اقتصادی قرار گرفت تا دستاوردهای انقلاب نادیده گرفته شود و نواقص آن در بخش اقتصادی بزرگ شود. 

 
 
وی با بیان اینکه ستاد با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده تشکیل شد، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان همواره درصدد بودند که پشتوانه مردمی نظام را از بین ببرند.
 
 
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۲۶ ستاد شهرستانی، ۲۵ ستاد در بخش‌ها و ۶۴ روستایی و در مجموع بیش از ۱۲۰ ستاد تشکیل شده است. 
 
 
وی با بیان این‌که ۳ هزار و ۵۵۶ عنوان برنامه فرهنگی و عمرانی در دهه فجر برگزار می‌شود، افزود: از این تعداد 2 هزار ۵۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و مذهبی و یک هزار و ۵۶ پروژه عمرانی هستند و در کل ۴ هزار و ۸۷۹ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه ها صرف شده است.
 
 
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به این‌که مراسم ۱۲ بهمن ماه در بیش از ۳۰ نقطه استان برگزار می‌شود، افزود: غبار روبی گلزار شهدا در بیش از ۴۶۰ گلزار شهدا  و در بیرجند 18 بهمن ماه با محوریت قطعه یک شهدا و ساعت 3 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.
 
 
ملایی به ایام فاطمیه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: احیای شعائر دینی و مناسبت‌ها از افتخارات انقلاب اسلامی است و بسیاری از مراسمات به نام حضرت فاطمه زهرا مزین شده و از کارگروه‌ها خواسته شده از ۱۷تا ۲۱ بهمن ماه برنامه‌ای مخالف شان ایام حزن و اندوه برگزار نکنند و از ۲۲ تا ۱۳ فروردین ماه مراسم جشن انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. 
 
 
وی افزود: امسال بیشترین افراد از بزرگان انقلاب و فرهنگی به استان سفر کردند و مباحثی را پیرامون چهلمین سال انقلاب اسلامی بیان کردند. 
 
 
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی یکی از برنامه های ویژه دهه فجر را نمایشگاه دستاوردهای انقلاب از ۱۰ تا ۱۴ بهمن ماه بیان کرد و گفت: گلبانگ انقلاب نیز در بیش از دو هزار و ۷۰۰ مدرسه نواخته خواهد شد.
 
 
ملایی یادآور شد: برگزاری ۱۰۰ یادواره شهدا، تولید 40 مستند، برگزاری 155 کارگاه آموزشی تبیین دستاوردها، برگزاری همایش چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی، همایش چهل سال ایستادگی، همای زنان فاطمی و یاوران انقلاب اسلامی و برگزاری بیش از ۸۰ عنوان مسابقات مختلف از جمله برنامه‌های ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی طی ایام دهه فجر در سطح استان خواهد بود.
 
 
انتهای پیام/ 132
تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.