سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 88389 ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰

مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی:

ودیعه‌گذاران حج تمتع جهت تکمیل اطلاعات اقدام کنند

مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع جهت تشرف در سال 1398 نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کنند.

ودیعه‌گذاران حج تمتع جهت تکمیل اطلاعات اقدام کنند

به گزارش خاورستان، ابوالفضل نوفرستی مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی در خصوص شروع ثبت‌نام در کاروان‌های حج 1398 گفت: به حول و قوه الهی با عنایت به فراهم شدن مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال 1398 برای حضور عزتمندانه زائرین عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی، برنامه‌ریزی برای تشرف دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع که تا تاریخ 30/11/1385 در شعب بانک ملی ایران اقدام نموده‌اند فراهم گردیده است.

 

وی افزود: چنان‌چه ودیعه‌گذاران تاکنون اقدام لازم برای بروزرسانی و تکمیل اطلاعات خود ننموده‌اند ضروری است با مراجعه به سامانه: http://reserve.haj.ir اقدام لازم را دراین‌خصوص انجام دهند.

 
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی اظهار کرد: نحوه و چگونگی انجام مراحل بعدی انتخاب و ثبت‌نام در کاروان‌های مورد نظر حدوداً در دهه اول اسفندماه سال‌جاری اعلام خواهد شد؛ بدیهی است درصورت عدم اقدام لازم توسط مشمولین تشرف در زمانبندی اعلام شده، سازمان اولویت‌های بعدی را (اسفندماه سال 1385) بصورت روزشمار فراخوان خواهد کرد.
 
نوفرستی تأکید کرد: کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع با مراجعه به سامانه فوق نسبت به تکمیل و بروزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند. ضمناً سایر جزئیات تکمیلی در این خصوص در اطلاعیه‌های بعدی سازمان به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.
 
انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب