سرویس: بیرجند کد خبر: 88321 ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده‌اند/ انقلاب اسلامی پدیده بی‌نظیر که نظام سلطه را در هم پیچید

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده و بر همین اساس به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند.

آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده‌اند/ انقلاب اسلامی پدیده بی‌نظیر که نظام سلطه را در هم پیچید

به گزارش خبرنگارخاورستان، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز در همایش استانی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: خراسان‌جنوبی استانی است که وفاق و همدلی در بین مردم آن موج می‌زند.

 

وی افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید وفاق و همدلی در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز مشهود باشد و لازم است برای برگزاری بهتر این مراسم برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد که در این راستا و بر حسب ضرورت و با توجه به قداست واژه چهل در فرهنگ اسلام ستاد ویژه ای را پیش‌بینی کردیم.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر روشن بودن آینده انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: هم‌اکنون نیز می توان با صبر، متانت و روحیه انقلابی از این پیچ تاریخی به صورت عزتمندانه عبور کنیم.

 

لطفی بیان کرد: آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده و بر همین اساس به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند.

 

وی با بیان اینکه مدیران سرمایه نظام هستند و باید دستاوردهای نظام را بیان و با این کار حداقل به وظیفه دینی و انقلابی خود عمل کنند، گفت: طی نامه‌ای از وزارت خانه هر اداره‌ای درخواست شده که دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی معرفی شود اما برخی از مدیران تمایلی نسبت به معرفی دستاوردها چهل ساله انقلاب ندارند.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه دهه فجر و ایام فاطمیه همزمان است لازم است از عزاداری ها غفلت نشود و برنامه‌های دهه فجر نیز با رعایت شئونات اسلامی برگزار شود که هر دو مسئله تحت تاثیر یکدیگر قرار نگیرند.

 

لطفی عنوان کرد: اساس انقلاب اسلامی جز برای اسلام و منویات دین اسلام نیست و نباید از این واقعیت غافل شویم چرا که تنها هدف نظام سلطه براندازی نظام است.

 

وی تصریح کرد: حفظ جمهوری اسلامی بسیار مهم است و برگزاری ایام فاطمیه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اما نباید به خاطر ایام فاطمیه از بزرگداشت دهه فجر چشم‌پوشی شود بنابراین باید نسبت به هر دو موضوع حساس و به وظیفه خود عمل کنیم.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه به شکرانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر نور افشانی در تمام استان‌ها و شهرستان‌ها انجام می‌شود، گفت: نظام سلطه از دو سال گذشته اعلام کرده که ایران جشن چهل سالگی انقلاب را نخواهد دید و باید برای ناکام گذاشتن دشمن همه تلاش خود را به کار گرفت.

 

لطفی ادامه داد: اقدامات کفر در اوایل تشکیل انقلاب بر علیه این کشور بر همه آشکار است و آنچه در دهه شصت اتفاق افتاد بلوک شرق و غرب برای براندازی انقلاب تلاش کرده و جنگ را بر مردم ایران تحمیل کردند.

 

وی بیان کرد: جنگ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای کنونی به مراتب از جنگ دهه شصت سخت‌تر است و امروز هر کسی که دل در گرو انقلاب دارد باید فارغ از هر نوع سلیقه و گرایش به صحنه بیاید.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ان‌شاءالله با مدد الهی و حضور مردم در پایان دهه فجر امسال از پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد و فعالیت ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی همچنان تا چهلمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی تا 12 فروردین ماه سال 98 ادامه خواهد داشت.

 

لطفی گفت: هم اکنون کشور ما در جنگ ترکیبی و هوشمندانه دشمن است اما شرایط کنونی علی رغم تمام سختی‌ها و مشکلات این چهل سال همراه با عزت، افتخار و غیر قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب اسلامی است.

 

وی اظهار کرد: در نظام اسلامی جدایی ملت، دولت و حاکمیت نداریم و همه ید واحده هستند، انقلاب اسلامی انقلابی است که به دست مردم صورت گرفت و مردم به عنوان مهمترین مولفه قدرت مطرح هستند.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی یک پدیده بی‌نظیر بود که نظام سلطه را در هم پیچید.

 

لطفی با بیان اینکه علی رغم تصورات و محاسبات استکبار جهانی این انقلاب پیروز و با کمترین هزینه بیشترین رشد و ثبات در ابعاد انقلاب اسلامی اتفاق خواهد افتاد، تاکید کرد: توطئه های دشمنان برای اقتدار امروز ایران در حدی است که مقابله نظامی با این نظام نیست.

 

وی ادامه داد: امروز دشمن با تمام توان به جنگ با ایران آمده و به دنبال کاهش امید و اعتماد مردم نسبت به آینده و تجهیز مردم برای قرار گرفتن در مقابل نظام و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امیدآفرینی و تبیین دستاوردهای نظام از مهمترین مولفه‌ها است، اظهار کرد: وضع امروز ایران علی رغم سختی ها و تنگنای معیشت قابل مقایسه با گذشته نیست بر این اساس لازم است دستاوردهای نظام باید تبیین شود تا سیاه نمایی‌های دشمن برملا شود.

 

انتهای پیام/127/ 11/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب