آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88286
تاریخ انتشار : 1397/11/02 - 10:19
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد
آغاز پیش ثبت‌نام کاروان‌های عتبات عالیات نوروز 98
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی از آغاز پیش ثبت نام کاروان‌های عتبات عالیات نوروز1398 طی روزهای آینده خبر داد.
به گزارش خاورستان، ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (س) از آغاز پیش ثبت نام کاروان‌های عتبات عالیات نوروز 1398 خبر داد.
 
 
وی افزود: با عنایت به برنامه ریزی انجام شده جهت پیش ثبت ‏نام زائرین کاروان‌های اعزامی عتبات عالیات ( از تاریخ 24‏‏‏/12‏‏‏/97 لغایت 08‏‏‏/02‏‏‏/98) توجه به چند نکته ضروری است.
 
 
مدیرحج و زیارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: متقاضیان محترم تشرف به عتبات در این دوره، لازم است قبل از ثبت نام نهائی در کاروان‌ها، در فرصت زمانی مشخص شده به سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات به آدرس www.atabat.haj.ir مراجعه و پس از نام نویسی و ثبت اطلاعات مربوطه کد رهگیری دریافت کنند.
 
 
نوفرستی گفت: آغاز پیش ثبت نام از ساعت 9 صبح روز شنبه 6‏‏‏//9711‏ لغایت ساعت 16 روز جمعه 12‏‏‏/11‏‏‏/97 خواهد بود.
 
 
 
وی اظهار کرد: افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره می‌کنند در صورتی که تعدادی از آنها منصرف و از گروه خود خارج شوند و عدد گروه کمتر از 25 نفر شود گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.
 
 
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبا عنایت به اینکه سفارت عراق برای صدور روادید اصل گذرنامه زائرین را دریافت می‌کند متقاضیان محترم  میبایست گذرنامه ی دارای صفحه خالی برای ویزا با حداقل 6 ماه اعتبار را داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.