سرویس: اجتماعی کد خبر: 88127 ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد

لزوم استفاده از ظرفیت خیران برای ساخت زائر سرای خراسان‌جنوبی در مشهد

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: باید از طریق برنامه های مختلف، مردم و خیرین را برای همکاری و ورود به این پروژه مشارکت داد.

لزوم استفاده از ظرفیت خیران برای ساخت زائر سرای خراسان‌جنوبی در مشهد

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی امروز در جلسه هم اندیشی ساخت زائرسرای خراسان‌جنوبی در مشهد که با حضور جمعی از مدیران و بیرجندی های مقیم مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز خوشبختانه فضای استان بسیار برای سرعت بخشیدن به امور مناسب است، زیرا هم جایگاه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و باوری که مردم نسبت به خاندان عبادی دارند یک نقطه مثبت می باشد و هم استاندار جدید و دیگر مسئولان استانی همکاری لازم را دارند.

 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطر نشان کرد: چندی پیش نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امامان جمعه و فرماندهان بسیج برگزار شد که پروژه ساخت زائر سرای استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی در ادامه افزود: تاکنون جلسات متعددی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شده است.
 
 
وی عنوان کرد: بزودی قراراست جلسه‌ای با شهردار مرکز استان برگزار شود، زیرا نگاه شهردار جدید بیرجند و شورای شهر نسبت به این پروژه بسیار روشن است.
 
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم از طریق وقف راحت تر وارد بر میدان می‌شوند، لذا نشستی با مجموعه اوقاف پیرامون اوراق مشارکت برگزار شد و به نتایج خوبی نیز رسیده‌ایم.
 
 
 
حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی ادامه داد: در حال حاضر با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و رویکردی که در استانداری و فرمانداری های استان وجود دارد، امیدواریم بتوانیم قدم های خوبی برای زائر سرای خراسان جنوبی در مشهد مقدس برداریم.
 
 
وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه با همدلی و هم فکری مستقیم و غیر مستقیم مدیران می‌توانیم پیشرفت‌هایی خوبی داشته باشیم، گفت: رویکرد انقلابی مدیران باعث می‌شود تا مردم نیز همکاری کنند اما هم فکری شما به صورت ویژه می‌تواند چه در استان و چه در مشهد نتایج خوبی را حاصل کند.
 
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اقدامات اخیر بنیاد زائر استان پیرامون اعزام کاروان های زیارتی به مشهد مقدس می تواند بسیار تاثیرگذار باشد، گفت: باید از طریق برنامه های مختلف، مردم و خیرین را برای همکاری و ورود به این پروژه مشارکت داد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب