سرویس: استانداری کد خبر: 88114 ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

استاندار خراسان جنوبی:

برای حل مشکلات خراسان‌جنوبی تصمیمات انقلابی گرفته شود/ از نظراعتبارات در ردیف آخر هستیم

استاندار خراسان جنوبی گفت: متاسفانه این استان از نظر اعتبارات در ردیف آخر قرار دارد ونیازمند توجه و تخصیص اعتبارات بیشتر برای استان هستیم.

برای حل مشکلات خراسان‌جنوبی تصمیمات انقلابی گرفته شود/ از نظراعتبارات در ردیف آخر هستیم

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی امروز در شورای مسکن مهر استان خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: ان شاءالله بتوانیم در سال جاری در استان شاهد اتمام پروژه مسکن مهر بوده و جشن افتتاحی آن را بگیریم.

 

وی با اشاره به مسائل روبنایی در مسکن مهر از جمله نبود زمین ورزشی، فضای سبز، مدرسه و..، افزود: این مشکلات در پروژه‌های مسکن مهر استان و به ویژه بیرجند بسیار است.

 

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: در مرکز استان بیش از 380 واحد مرکز آموزشی کمبود داریم.

 

معتمدیان اظهار کرد: عمده مناطقی که برای مسکن مهر واگذار شده با مرکز شهر فاصله داشته و همین فاصله برای انتقال امکانات شرایط را سخت کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه خراسان‌جنوبی استان کم برخورداری از نظر امکانات است، گفت: اما این استان از مواهب الهی و نیروی انسانی برخوردار بوده و لازم است برای رفع کمبودها در استان تلاش شود.

 

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شرایط استان‌ها با یکدیگر متفاوت است، تصریح کرد: متاسفانه این استان از نظر اعتبارات در ردیف آخر قرار دارد ونیازمند توجه و تخصیص اعتبارات بیشتر برای استان هستیم.

 

معتمدیان تاکید کرد: برای حل مشکلات خراسان‌جنوبی تصمیمات انقلابی گرفته شود.

 

سید مجتبی علوی مقدم معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه مصوبات را بیان کرد.

 

اولین مصوبه هزینه انشعاباب برق برای واحد های 792 واحدی ارتش بود که به تصویب رسید درصورت امکان با قیمت قبل و به صورت اقساط انشعاب در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

 

مصوبه دوم تمام کاربری‌های فضای سبز با حفظ مالکیت دولت در اختیار شهرداری قرار گیرد.

 

مصوبه سوم در مورد قیر مورد نیاز سایت های مسکن مهر بود که مصوب شد هزینه برآورد شود و در صورت اینکه در لایحه بودجه 98 اعتباری در این خصوص در نظر گرفته شود پرداخت شود.

 

مصوبه بعدی در خصوص خدمات روبنایی بود که مصوب شد جلسه ای تشکیل و مشکلات مرتفع شود، تعیین تکلیف سهم 10 درصد شهرداری‌ها و احداث پل مهرشهر از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب