آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88113
تاریخ انتشار : 1397/10/19 - 14:52
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به این‌که خون رزمندگان نابودگر جامعه کفر است افزود:‌ امام خمینی (ره) به همه مسلمانان شیعه و سنی جرات داد، جلوی استکبار بایستند و بگویند ما مسلمان هستیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام روح الله نوری دبیرکل همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی و مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار میهمانان همایش بین الملی 40 سال مبارزه با اسلام امریکایی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: هدف ما از برگزاری این همایش این است تا در کنار تلاشی که مسئولین برای بیان دستاوردهای انقلاب می‌کنند کمک کنیم و بگوییم این یکی از بزرگترین دستاوردهای معنوی انقلاب است.

 
دبیرکل همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی گفت: یمن از تفکر آمریکایی رنج می بَرَد و کودکان یمنی در رنج و گرسنگی هستند و همچنین بحرین سالها است که با همان تفکر زیر ظلم است.
 
نوری تصریح کرد: سوریه نیز سالها در ظلم بود همه اینها تفکر آمریکایی است و اسلام آمریکایی رقم زده است.
 
وی با بیان این‌که اربعین را نباید در اربعین خلاصه کینم یکی از اهداف این همایش است، افزود: اربعین نشانی از مقاومت است و باید آن را زنده کنیم و کسانی که در خط مقدم هستند باید این موضوع و مقاومت را بیان کنند.
 
دبیرکل همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی گفت: ان شاالله بتوانیم چهل سالگی انقلاب را با یک بلوغ و تکامل برای همه کشورهای اسلامی و آزاده بیان و آنها را به مقاومت وادار کنیم و در این مقاومت کلیه مستکبران به زمین خواهند خورد و جهانی را برای ظهور حضرت مهدی (عج) آماده خواهیم کرد.
 
شیخ عبدالله صالح قائم مقام جبهه امل بحرین نیز در این دیدار گفت: پیروزی انقلاب اسلامی نقشه غرب و آمریکا را که پنهان بود برملا کرد. 
 
وی با بیان این‌که کسی نباید باور کند، که غرب و آمریکا برای ما خوبی و خیر می‌خواهند، افزود: امام خمینی (ره) فرمودند "نباید فریب آنها را بخوریم، غربی‌ها می‌خواهند همیشه در تبعیت آنها باشیم".
 
قائم مقام جبهه امل بحرین با اشاره به سومین سالگرد شهادت نمر باقر النمر تاکید کرد: باید این عزت و کرامت که ایشان داشتند را احیا کنیم و با شجاعت در مقابل کفر بایستیم.
 
سید حسن العماد دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن نیز در این دیدار با اشاره به وحدت جامعه اسلامی گفت: ما امروز برای انجام وظیفه آمدیم، ما به فرمایش پیغمبر (ص) عمل کردیم و این فرمایش پیغمبر (ص) که پرچم مشرق اگر بلند شد، دنبالش بروید و حتی اگر بخواهید برای نصرت این پرچم با زانوهایتان روی برف بروید.
 
وی ادامه داد:‌ امروز دنیا باید بفهمد که چهل سالگی انقلاب، با اولین روز انقلاب فرق می کند.
 
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به نعمت بصیرت در بحرین، یمن، تونس، لیبی و ... خاطر نشان کرد: برکت انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و شهدای جمهوری اسلامی ایران باید در جهان طنین انداز شود.
 
العماد با اشاره به این‌که خون رزمندگان نابودگر جامعه کفر است افزود:‌ امام خمینی (ره) به همه مسلمانان شیعه و سنی جرات داد، جلوی استکبار بایستند و بگویند ما مسلمان هستیم.
 
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با تاکید بر اینکه همه باید بدانند، خون شهدا و رزمندگان ایران هدر نرفته است، گفت: امروز خونشان در کوه‌های مجزه و حدیده پرچم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را برافراشته است.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.