آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88112
تاریخ انتشار : 1397/10/19 - 14:25
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهرگفت: ان‌شاءالله اگر امسال انشعابات مسکن مهر به اتمام برسد تا پایان سال شاهد افتتاح و اتمام پروژه‌های مسکن مهر در خراسان‌جنوبی خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر صبح امروز در شورای مسکن استان خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: خراسان‌جنوبی چهارمین استان موفق در طرح مسکن مهر است.

 

وی افزود: ان‌شاءالله اگر امسال انشعابات مسکن مهر به اتمام برسد تا پایان سال شاهد افتتاح و اتمام پروژه‌های مسکن مهر در خراسان‌جنوبی خواهیم بود.

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: پیگیری می‌شود که در بحث فضای سبز با مالکیت دولت زمین در اختیار شهرداری قرار گیرد و همچنین برای احداث بوستان در مهرشهر نیز اقدام خواهد شد.

 

مهرآبادی با اشاره به مشکل به‌وجود آمده برای فاضلاب مسکن مهر قاین، گفت: در واگذاری مسکن مهر قاین 10 سال قبل شتاب‌زدگی صورت گرفت و مردم در خانه‌ها ساکن شدند حال که فاضلاب آن با مشکل مواجه شده دوباره دولت باید هزینه کند یا خود مردم؟که دارند هزینه را به راه و شهرسازی تحمیل می‌کنند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون هزینه کرد برای فاضلاب از نظر قانون توسط دولت درست نیست و از طرفی نمی‌توان به دیوان محاسبات پاسخ داد. لذا خود مردم باید هزینه را پرداخت کنند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: برای ساخت پل مهرشهر صورت‌جلسه انجام شود پیگیری کار را در برنامه قرار می‌دهیم و برای قیر مورد نیاز نیز هزینه‌ها برآورد و اعلام شود.

 

مهرآبادی با بیان اینکه ساخت مدرسه، مسجد، درمانگاه ،کلانتری و در مجموع خدمات روبنایی برای مسکن‌های مهر بر عهده دستگاه های متولی است، عنوان کرد: در این دولت بیش از یک میلیون واحد تکمیل و تحویل شده است.به طور میانگین هر ساله 200 هزار واحد تکمیل و تحویل شده است.

 

انتهای پیام/127

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.