سرویس: اجتماعی کد خبر: 88112 ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر:

در صورت اتمام انشعابات پروژه مسکن مهر امسال در خراسان جنوبی بسته می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهرگفت: ان‌شاءالله اگر امسال انشعابات مسکن مهر به اتمام برسد تا پایان سال شاهد افتتاح و اتمام پروژه‌های مسکن مهر در خراسان‌جنوبی خواهیم بود.

در صورت اتمام انشعابات پروژه مسکن مهر امسال در خراسان جنوبی بسته می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر صبح امروز در شورای مسکن استان خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: خراسان‌جنوبی چهارمین استان موفق در طرح مسکن مهر است.

 

وی افزود: ان‌شاءالله اگر امسال انشعابات مسکن مهر به اتمام برسد تا پایان سال شاهد افتتاح و اتمام پروژه‌های مسکن مهر در خراسان‌جنوبی خواهیم بود.

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: پیگیری می‌شود که در بحث فضای سبز با مالکیت دولت زمین در اختیار شهرداری قرار گیرد و همچنین برای احداث بوستان در مهرشهر نیز اقدام خواهد شد.

 

مهرآبادی با اشاره به مشکل به‌وجود آمده برای فاضلاب مسکن مهر قاین، گفت: در واگذاری مسکن مهر قاین 10 سال قبل شتاب‌زدگی صورت گرفت و مردم در خانه‌ها ساکن شدند حال که فاضلاب آن با مشکل مواجه شده دوباره دولت باید هزینه کند یا خود مردم؟که دارند هزینه را به راه و شهرسازی تحمیل می‌کنند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون هزینه کرد برای فاضلاب از نظر قانون توسط دولت درست نیست و از طرفی نمی‌توان به دیوان محاسبات پاسخ داد. لذا خود مردم باید هزینه را پرداخت کنند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: برای ساخت پل مهرشهر صورت‌جلسه انجام شود پیگیری کار را در برنامه قرار می‌دهیم و برای قیر مورد نیاز نیز هزینه‌ها برآورد و اعلام شود.

 

مهرآبادی با بیان اینکه ساخت مدرسه، مسجد، درمانگاه ،کلانتری و در مجموع خدمات روبنایی برای مسکن‌های مهر بر عهده دستگاه های متولی است، عنوان کرد: در این دولت بیش از یک میلیون واحد تکمیل و تحویل شده است.به طور میانگین هر ساله 200 هزار واحد تکمیل و تحویل شده است.

 

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب