سرویس: اجتماعی کد خبر: 88109 ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

دبیر کل حزب مستقبل العداله یمن:

تشعشعات انقلاب اسلامی ایران به مصر، لبنان، عراق، بحرین و یمن رسیده است

دبیر کل حزب مستقبل العداله یمن با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی زمینه‌سازی برای ظهور مهدی موعود (عج) می‌کند، گفت: امروز تشعشعات انقلاب اسلامی ایران به مصر، لبنان، عراق، بحرین و یمن رسیده و با یک سخنرانی مقام معظم رهبری بسیاری از نقشه‌های دشمنان برملا می‌شود.

تشعشعات انقلاب اسلامی ایران به مصر، لبنان، عراق، بحرین و یمن رسیده است

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید حسن العماد دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن صبح امروز در جمع پرسنل فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرمودند "این انقلاب انفجار نور بود" اظهار کرد: انفجار نور در مناطق تاریک صورت می گیرد، تاریکی محض در سال های قدیم و در کل منطقه یمن، ترکیه، مصر و شام بوده و حتی جنبش‌هایی به اسم جنبش اسلامی خوابیده بودند و وجود نداشتند.

 
وی افزود: کسی که می‌خواهد به انقلاب اسلامی دقت کند باید به 40 سال قبل برگردد و آن وقت متوجه می‌شود طاغوت یعنی چی و چرا آمریکا، انگلیس و اسرائیل با شما دشمنی می‌کنند.
 
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به این‌که اگر به عقب برگردید می‌بینیند همه نهادها خوابیده‌بودند، گفت: امام خمینی (ره) با این انقلابی که به وجود آورد چهره دشمن را نمایان کرد.
 
العماد تصریح کرد: متاسفانه نمی‌توانیم حق و باطل را تشخیص دهیم چراکه دشمن باهوش و بیدار است و پایگاه نظامی، رسانه‌ای و فرهنگی همراه با رهبر دارد و این‌ها را پنهان کرده است.
 
وی با بیان این‌که امام خمینی (ع) توانست ائمه باطل را معرفی کند و دشمن را به همه بشناساند، افزود: دشمن حق دارد از این کار عصبانی شود چراکه این‌همه هزینه کرد، وقت گذاشت و انتظار نداشت روزی یک نفر پایگاه و برنامه‌های او را لو دهد.
 
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن گفت: امروز برای میلیون‌ها نفر از آفریقا و کشورهای عربی روشن شد که دشمن کیست و طاغوت چه می خواهد.
 
العماد تصریح کرد: امروز که می‌گویند انقلاب به جهان صادر می شود یعنی این که دشمن را به همه شناسانده شده است.
 
وی با اشاره به این‌که پشت پرده و فلسفه جنگ یمن این است که یمنی‌ها از شما یاد گرفتند که ائمه کفر چه کسانی هستند، افزود: مردم یمن کشته می‌شوند چون می فهمند ائمه باطل
کیست، قیام و مقاومت می‌کنند.
 
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن گفت: الگوی امروز برای مسلمین ایران است و همه به سوی ایران برمی‌گردند و رهبرشان امام خامنه‌ای است.
 
العماد تصریح کرد: شما کم نگیرید که امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای چه کردند و با انقلابتان چه کرده‌اید.
 
وی یادآور شد: مردم کشور یمن هم با الگوگرفتن از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و مردم ایران، به دنبال استقلال و آزادی برای کشورشان هستند.
 
دبیر کل حزب مستقبل العداله یمن با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی زمینه‌سازی برای ظهور مهدی موعود (عج) می‌کند، گفت: امروز تشعشات انقلاب اسلامی ایران به مصر، لبنان، عراق، بحرین و یمن رسیده و با یک سخنرانی مقام معظم رهبری بسیاری از نقشه‌های دشمنان برملا می‌شود.
 
العماد از پرسنل فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی درخواست کرد: قدر رهبر و کشور و کار خود را بدانید چرا که امروز میلیون ها نفر در سراسر عالم به برکت خون شهدای شما، حق را از باطل شناخته‌اند.
 
وی با اشاره به این‌که برخی ولایت فقیه را یک مسئله ساده مطرح می‌کنند، افزود: ولی فقیه حبیب، نائب امام زمان و رهبر اسلام و ملسمین است و برخی هنوز قدر امام خامنه‌ای را نمی‌دانند.
 
 العماد تصریح کرد: وقتی ما اهداف ائمه کفر را بشناسیم آن وقت به عظمت امام خمینی پی می‌بریم و می‌فهمیم که امام خمینی (ره) چه‌کار بزرگی کرده است.
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب