سرویس: اجتماعی کد خبر: 87976 ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی:

خون شهدا پشتوانه انقلاب اسلامی است/ بصیرت لازمه ادامه راه شهدا

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: انقلاب ما پشتیبانی دارد که سایر کشورها ندارد پشتوانه انقلاب ما خون شهداست و این پشتوانه بسیار متفاوت است.

خون شهدا پشتوانه انقلاب اسلامی است/ بصیرت لازمه ادامه راه شهدا

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام علی اکبرپور معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی امروز در اولین یادواره شهدای گمنام هنگ مرزی گزیک شهرستان درمیان، اظهار کرد:  انقلاب ما پشتیبانی دارد که سایر کشورها ندارد پشتوانه انقلاب ما خون شهداست و این پشتوانه بسیار متفاوت است.

 

وی افزود: درخت چهل ساله انقلاب ما امروز شاخه‌های سایه افکنش نه تنها امنیت ما را تامین می‌کند بلکه در سایه این انقلاب کشورهای دیگر نیز به امنیت رسیده‌اند.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی بیان کرد: امنیت ما مرهون خون شهدا و خانواده‌های آنها است درست است که ما در کشور مشکل داریم اما بالاترین نعمت امنیت است که این را مدیون خون شهدا هستیم.

 

اکبرپور عنوان کرد: برخی نمی‌فهمند که امنیت ما ریشه در کجا دارد؟ شهدای مدافع حرم و مدافع وطن امنیت ساز هستند.

 

وی با بیان اینکه دور تا دور ما را آتش فتنه فرا گرفته است، گفت: امروز امنیتی که ما داریم مدیون خون شهدا است.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: این خون شهدا بود که باعث شده امروز ما با امنیت بر مسند مسئولیت بنشینیم .امروز بصیرت لازمه ادامه راه شهدا است.

 

اکبر پور با بیان اینکه برخی از خواص این چند سال نشان دادند که رفوزه شدند، تصریح کرد: ما امروز درگیر جنگ اقتصادی هستیم و نمایندگان باید دغدغه مشکلات مردم را داشته و برای رفع آنها تلاش کنند.

 

وی اظهار کرد: نمایندگان باید دغدغه کارخانه‌های تعطیل شده و حقوق معوقه کارگران را داشته باشند نه اینکه امروز برخی از نمایندگان دغدغه آنها رفع حصر باشد؛ آن دو نفر امروز در خانه‌های خود به راحتی زندگی می‌کنند اگر بیرون بیایند راحتی و امنیت مردم را باز به خطر می‌اندازند همانطور که در هشت ماه فتنه کاری کردند که دشمن با این کشور نکرد.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: لازمه ادامه و فهم این مسیر بصیرت است. هر کسی که مسئولیت و برخوداری بیشتری دارد باید بداند که دِین او بیشتر است.

 

اکبرپور با بیان اینکه شهید نمی‌میرد، اظهار کرد: مرده آن است که امروز از درخت تنومند انقلاب بهره‌مند شده و به جای اینکه به خانواده شهدا ادای احترام کند همه هم و غم او قدم زدن پشت سر افرادی است که خود هم نمی‌داند که مسیر آنها کجاست.

 

وی اظهار کرد: همه ما نسبت به شهدا دِین داریم .در این منطقه شیعه و سنی با وحدت دست به دست هم داده که انقلاب و ارزش‌ها بماند و همه ما در مقابل دشمن واحد و متحد هستند.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: خیلی از خواص و نخبگان قدر ارزش‌ها را نمی‌دانند و در بسیاری از موارد توده مردم از نخبگان جلوتر هستند.

 

اکبرپور بیان کرد: در فتنه ۸۸ هدف براندازی نظام به هر قیمتی بود چرا که برخی‌ها با چراغ سبز نشان دادن دشمن دل خوش کرده و به بهانه انتخابات اصل نظام را نشانه گرفته بودند.

 

وی تصریح کرد: خواص بی بصیرت در طول تاریخ ضربه‌ای به این کشور زدند که انسانیت، اسلامیت و بشریت تا قیام قیامت جامعه انسانی شرمنده بی بصیرتی خیلی‌ها باید باشد.

 

برخی از مسئولان اولیت‌های اصلی مردم را درک نکرده‌اند

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: برخی از مسئولان ما نمی‌دانند که اولویت‌ها چیست و حرف از اینترنت‌دار شدن روستاها می‌زنند در حالیکه امروزه اولویت اصلی در روستاها آب است نه اینترنت.

 

اکبرپور اظهار کرد: هرگاه از ولایت پیروی کنیم موفق و هر گاه پیروی نکنیم متضرر خواهیم شد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب