سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 87770 ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد

توزیع 2500 بسته غذایی بین مادران باردار و شیرده خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: 2500 بسته های حمایتی ویژه مادران باردار و ‌شیرده از امروز 25 آذر بین مادران شیرده و باردار مناطق محروم استان توزیع می‌شود.

توزیع 2500 بسته غذایی بین مادران باردار و شیرده خراسان جنوبی

به گزارش خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی اظهار کرد: طرح توزیع بسته های حمایتی مادران باردار و شیرده تا ۶ ماه از امروز 25 آذر در خراسان جنوبی آغاز خواهد شد.

 
وی با بیان اینکه در راستای این طرح 2 هزار و 500 بسته غذایی به ارزش ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بین مادران باردار و شیرده در سطح استان توزیع می شود، گفت: این بسته ها بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت شناسایی شده در سطح استان توزیع خواهد شد.
 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه توزیع بسته های غذایی با کمک کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و راهنمایی یونیسف اجرا می شود، ادامه داد: بسته های غذایی حاوی روغن، شکر، حبوبات، شیر و بیسکوییت است و این بسته ها شامل مواد غذایی است که کالری و ارزش های مورد نیاز برای مادران باردار و شیرده را تامین می‌کند.
 
 
شهریاری با بیان اینکه بسته های غذایی با همت شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه تهیه شده است، گفت: این طرح امسال برای اولین بار در خراسان جنوبی اجرایی شده است و امیدواریم با کمک خیرین و مردم تداوم داشته باشد.
 
 
به گفته وی، خراسان جنوبی دومین استان بعد از تهران است که این طرح را اجرا کرده است.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب