سرویس: اخبار استان کد خبر: 87760 ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبر داد

گازرسانی به بیش از 200 روستا و 4 شهر خراسان جنوبی با هزینه 220 میلیارد تومان در سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در مجموع در سال جاری و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ روستا و ۴ شهر با هزینه ۲۲۰ میلیارد تومان و ظرفیت ۱۴ هزار و ۲۰۰ خانوار در خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره مند شده یا خواهند شد.

گازرسانی به بیش از 200 روستا و 4 شهر خراسان جنوبی با هزینه 220 میلیارد تومان در سال جاری

به گزارش خاورستان، سید محمود هاشمی مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی، اظهار کرد: فعالیت شرکت گاز در خراسان جنوبی نسبت به سایر دستگاه های خدمات رسان قدمت کوتاه‌تری دارد اما طی همین مدت کوتاه و به خصوص طی دو سال اخیر اقدامات ارزنده و قابل قبولی توسط شرکت گاز خراسان جنوبی انجام شده است.

 

وی به اقدامات شرکت گاز خراسان جنوبی در سال جاری اشاره کرد و افزود: در هفته دولت سال جاری شاهد عملیات گازرسانی به شهر‌های نهبندان، شوسف ، درح و ۱۰۱ روستا بودیم که در این راستا بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه این اعتبارات از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است بیان کرد: خوشبختانه با اجرای این عملیات امکان برخورداری ۶ هزار و ۲۰۰ خانوار شهری و روستایی در پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت فراهم شده است.

 

هاشمی تصریح کرد: در مجموع در سال جاری و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ روستا و ۴ شهر با هزینه ۲۲۰ میلیارد تومان و ظرفیت ۱۴ هزار و ۲۰۰ خانوار گاز دار شده و یا خواهند شد.

 

وی افزود : شهر دیهوک بعنوان تنها شهر فاقد گاز استان نیز در سال اخیر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهد شد .

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: طی ۱۱ سال اخیر منتهی به پایان سال 96 ، تعداد ۲۹۲ روستا در استان گاز دار شده است در حالی که فقط در سالجاری بیش از  ۲۰۰ روستا به بهره برداری رسیده یا خواهد رسید .

 

هاشمی اظهار کرد: این امر نشان از فعالیت شرکت گاز استان در سال جاری است که به برکت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده است.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب