آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87679
تاریخ انتشار : 1397/09/18 - 14:29
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 99 کیلو گرم تریاک در نهبندان خبر داد.

به گزارش خاورستان،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"احمد کارگر" فرمانده نیروی انتظامی سربیشه گفت: در اجراي طرح مبارزه با عرضه و توزيع فرآورده های سوختی قاچاق در شهرستان سربیشه، مأموران انتظامی این شهرستان  هنگام گشت زنی در محورهای مواصلاتی و کنترل خودروهای عبوری در بازرسی از 7 دستگاه خودروی سواری 10 هزار لیتر مواد سوختي قاچاق کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی سوخت های قاچاق را بالغ بر 720 میلیون ریال برآورد کردند. 

 

وی افزود: برخورد با قاچاق کالا در راستاي کمک به اقتصاد مقاومتي و اشتغال جوانان در اولويت اقدامات انتظامي قرار دارد و گشت های انتظامي اجازه تردد به خودروهاي حامل بار قاچاق را نخواهند داد و اين موضوع با جديت و استمرار در شهرستان سربیشه در حال اجراست.
 
 
کشف 99 کیلو تریاک در " نهبندان"
 سرهنگ"سعید دادگر" جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان نهبندان، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
 
 
وی افزود: مأموران در محور "نهبندان-شهداد" یک دستگاه تریلی را متوقف و بازرسی کردند که در بازرسی از خودرو 99 کیلو تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.
 
 
 دادگر تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.