آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87629
تاریخ انتشار : 1397/09/14 - 22:09
مبلغ و مجاهد کشور یمن گفت: روحیه مردم یمن خیلی بالا بوده و این روحیه میراثی است که از امام خمینی(ره) با آنها رسیده است و از آن محافظت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،فضل الشرفی مبلغ و مجاهد کشور یمن و دبیر کل سازمان بین المللی توسعه موطن امشب در اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: شهادت موهبت الهی است و ما قدرت فهمیدن ،درک و عظمت آن را نداریم.

 

 وی افزود: شهادت ارتباط بنده با خداست و خانواده‌های شهدا محبت شهدا را درک می‌کنند.

 

مبلغ و مجاهد کشور یمن بیان کرد: افرادی که در این راه حرکت می‌کنند به خصوص هنرمندان قد گذاشتن در این راه را به آنها تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

 فضل الشرفی عنوان کرد: مقاوت فقط در هنر محدود نمی‌شود و مقاومت به تنهایی در جهاد و شهادت نیست.

 

وی اظهار کرد: معنای هنر وسیع‌تر از آن است که به آن فکر می‌کنیم هنر آن است که عظمت دشمن را شکسته و او را ز اریکه قدرت به پایین بکشیم.

 

 مبلغ و مجاهد کشور یمن گفت: در مورد اتفاقاتی که در کشور یمن روی می‌دهد دو نکته وجود دارد نکته اول بعد انسانی است و آنچه در یمن اتفاق می‌افتد از فجایع تاریخ بوده که تاکنون سابقه نداشته است.

 

 فضل الشرفی گفت: دشمن در یمن به اشکال مختلف جرم، قتل و ستم در این کشور انجام میدهد که تا کنون در تاریخ وجود نداشته است.

 

وی بیان کرد: در یمن زن، مرد،کودک و افرادی که هیچ گناهی ندارند بدون دلیل زیر بارانهای سعودی از بین می‌روند.

 

مبلغ و مجاهد کشور یمن اظهار کرد: سعودی‌ها قصد دارند مردم یمن را از بین برده و از آنها قربانی بگیرند و کاری کنند که اگر کسی به واسطه موشک‌ها از بین نرود با سوء تغذیه  مردم را از بین ببرند.

 

فضل الشرفی با بیان اینکه شرایط غذایی در یمن بسیار سخت است، گفت: برخی از مردم هیچ چیزی برای خوردن ندارند که از برگ درختان را برای سیر کردن شکم خود آن استفاده می‌کنند.

 

وی بعد دوم در یمن را مربوط به محور مقاومت دانست و تصریح کرد: مردم یمنی به هیچ وجه مقاومت خود را ترک نکرده و تسلیم نخواهند شد.

 

مجاهد و مبلغ کشور یمن اظهار کرد: مردم یمن شرف، زمین،خون و کشور خود را رها نخواهند کرد حتی اگر مردم یمن به وسیله موشک های دشمن به ذراتی در هوا تبدیل شوند خیلی بهتر است که است که دست تسلیم برای دشمن بلند کنند.

 

فضل الشرفی با بیان اینکه روحیه مردم یمن خیلی بالا است، تصریح کرد: روحیه مردم یمن میراثی است که از امام خمینی(ره) با آنها رسیده است و از آن محافظت می‌کنند.

 

 وی بیان کرد: امام خمینی (ره) کسی بود که شعله‌های انقلاب اسلامی را بین مردم ایران شعله ور کرد و باعث شد ملت ایران الگوی سایر کشورها شود.

 

مبلغ و مجاهد کشور یمن اظهار کرد: ما باید مواظب این میراث عظیم باشیم و با تمام توان از آن محافظت کنیم.

 

فضل الشرفی گفت: به مردم ایران نیز توصیه می‌کنم از این میراث گرانبهایی که امام خمینی (ره) در بین آنها به یادگار گذاشته است با تمام توان محافظت کنند.

 

انتهای پیام/127

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.