آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87626
تاریخ انتشار : 1397/09/14 - 14:00
زهرا سادات بنایی به عنوان ورزشکار در مسابقات انتخابی تیم ملی سبک های آزاد، موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با هدف توسعه و راه اندازی رشته ورزشی برای تونیک در باشگاه های سطح استان، دوره آموزشی مربیگری در جه 3 با حضور مدرس کشوری برگزار می‌شود.

 

این دوره آموزشی با حضور مدرس ادوت هوسپان،ویژه بانوان، از شنبه 17 آذرماه به مدت 3 روز، در سالن ورزشی علوی بیرجند برگزار می‌شود.
 
درخشش بانوی کاراته کای خراسان جنوبی در مسابقات انتخابی تیم ملی سبک های آزاد
 
زهرا سادات بنایی به عنوان ورزشکار در مسابقات انتخابی تیم ملی سبک های آزاد، موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد.
 
 
زهرا سادات بنایی توانست در این دوره از مسابقات مقام قهرمانی را کسب کند و تیم خراسان جنوبی نیز با کسب یک مدال طلا و 2 مدال برنز، پس از استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان در جایگاه چهارم قرار گرفته است.
 
برگزاری دوی صحرانوردی انتخابی تیم استان
 
مسابقات دوی صحرانوردی انتخابی تیم استان، جمعه 23 آذرماه، در ورزشگاه غدیر شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.
 
 
در این مسابقات که جمعه 23 آذرماه ساعت 9 صبح برگزار می شود، ورزشکاران منتخب در صورت کسب رتبه به مسابقات کشوری بانوان، 30 آذر به میزبانی کردستان وآقایان، 7 دی ماه به سمنان اعزام خواهند شد.
 
حضور پسران کاراته کای خراسان جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر کشور
 
تیم کاراته استان، در بخش پسران و در رده سنی 12 تا 15 سال، جهت شرکت در المپیاد استعدادهای برتر کشور، 13 لغایت 18 آذرماه، در اراک حضور خواهند داشت.
 
 
در این دوره از مسابقات که 13 لغایت 18 آذرماه برگزار می شود، علیرضا آکاک، افشین رمضانی، جابر نجف زاده، سجاد اکبری، رضا شوری، علی خیرآبادی، محمد خیرآبادی، محمد حسین بهشتی، علیرضا سلمانی و محمد صفامنش، از خراسان جنوبی به رقابت با دیگر شرکت کنندگان خواهند پرداخت.
 
ورزشکاران خوسفی در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشوری خوش درخشیدند
دو ورزشکار از شهرستان خوسف در رشته های کنگ فو و ورزش های زورخانه ای و پهلوانی مقام آور المپیاد استعداد های برتر کشوری شدند.
 
امیرحسین خدادادی از روستای تقاب در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته ورزش های زورخانه ای و پهلوانی موفق به کسب مدال نقره میل بازی انفرادی شد. هم چنین فاطمه مهرور از روستای معدن قلعه زری در المپیاد کشوری استعدادهای برتر رشته کنگ فو موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شد.
 
 شهرستان خوسف با توجه به محرومیت و عدم وجود زیرساخت های لازم توانست دو مقام کشوری را با مدال نقره و برنز کسب کند.
 
فاطمه چهکندی نژاد رییس اداره ورزش و جوانان در پی کسب افتخارآفرین مدال های نقره و برنز فرزندان این دیار کسب این مدال های ارزشمند را به جامعه ورزش شهرستان و خانواده های این ورزشکاران تبریک گفت.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.