آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87620
تاریخ انتشار : 1397/09/14 - 11:47
دبیر یادواره شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد:
همه ما مدیون خون شهدا هستیم/ راه شهدا بهترین راه‌ها
دبیر یادواره شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد گفت: همه ما خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و به طور قطعی که راه شهدا، راه درستی است و به این ایمان داریم که خون شهدا هدر نمی‌رود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی مولوی حقیقی دبیر یادواره شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد صبح امروز در اجلاسیه شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد اظهار کرد: فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست.

 

وی افزود: روحانیت، اندیشه‌های ناب اسلام و مطیع ولی فقیه هستند و نقش بسزایی در پیروزی دوران دفاع مقدس داشتند.
 
 
دبیر یادواره شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد بیان کرد: یادواره شهدا به صورت مردمی شکل گرفته و این پنجمین همایشی است که مؤسسه علمی، فرهنگی و آموزشی کار جهادی انجام می‌دهد که جای قدردانی دارد.
 
 مولوی عنوان کرد: همه ما خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و به طور قطعی که راه شهدا، راه درستی است و به این ایمان داریم که خون شهدا هدر نمی‌رود.
 
 
وی ادامه داد: تنها راه نجات جامعه، جهاد با دشمن و مقابله با کسانی است که در مقابل ارزش های اسلامی می ایستند، گفت: باید وظیفه خود را به درستی ادا کنیم و با برگزاری این یادواره به جامعه پیامی داشته باشیم.
 
دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد گفت: باید بتوانیم در مسیر سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری ،راه و وصیت شهدا قدم برداریم و راه آن ها را دنبال کنیم.

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.