آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87604
تاریخ انتشار : 1397/09/13 - 13:27
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
ثبت بیش از یک هزار و 900 انبار کالا در خراسان‌جنوبی
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از شناسایی و ثبت یک هزار و 943 انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در استان خبر داد.

به گزارش خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اعلام و ثبت انبار کالاها در استان رو به افزایش است، اظهار کرد: با اطلاع رسانی گسترده و همکاری و همراهی واحدهای اقتصادی استان از ابتدای سالجاری انبارهای ثبت شده در استان افزایش 4 برابری داشته است.

 
وی ثبت انبارها در سامانه را موجب ایجاد نظم و هماهنگی در تهیه، تأمین و توزیع به ‌موقع کالاهای موردنیاز مردم دانست و افزود: سامانه جامع انبارها به‌گونه‌ای طراحی ‌شده که می‌تواند ضمن شناسایی انبارهای ذخیره کالا، میزان نیاز جامعه به هر نوع از کالاها را تعیین و انجام اقدامات تأمینی و ذخیره‌سازی درست و منطبق بر آمارها و اطلاعات درست را تسهیل نماید.
 
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در راستای نظم‌دهی و انسجام‌ بیشتر به فرآیند تنظیم بازار و نظارت گسترده‌تر بر مراکز ذخیره سازی و نگهداری کالا، انبارها، سردخانه‌ها و مراکز توزیع کالا و عرضه خدمات، بازرسی‌های مستمری توسط  اکیپ های بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و به صورت گشت مشترک از این مراکز صورت می‌گیرد.
 
 
تهوری خاطر شان کرد: همه دارندگان انبارها و مراکز نگهداری کالاها موظف به ثبت مشخصات مراکز خود در سامانه جامع انبارها به آدرس (www.nwms.ir) در راستای شناسنامه‌دار‌ کردن مراکز ذخیره‌سازی و نگهداری کالا هستند.
 
 
وی تاکید کرد: در صورت عدم ثبت انبار و مشخصات کالا در سامانه مذکور، فعالیت انبارهای شناسایی شده توسط بازرسان، غیرقانونی تلقی شده و تخلفاتی از قبیل احتکار، عدم اعلام موجودی کالا و ... برای واحد متصور می شود که برخورد قانونی از سوی بازرسان این سازمان با متصدیان صورت خواهد گرفت.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.