سرویس: سیاسی کد خبر: 87579 ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

استاندار خراسان جنوبی:

جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی خراسان‌جنوبی را به عسلویه شرق کشور تبدیل خواهد کرد

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: با سرمایه‌گذاری در بحث فرآوری و جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی خراسان‌جنوبی این استان به عنوان عسلویه معدنی شرق کشور شناخته خواهد شد.

جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی خراسان‌جنوبی را به عسلویه شرق کشور تبدیل خواهد کرد

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار خراسان‌جنوبی گفت: خدا را شاکر هستم که توفیق خدمت رسانی به مردم این استان نصیب من شده است.

وی افزود: خراسان‌جنوبی از نظر فرهنگی و علمی زبان زد است چهره های فرهنگی و پدران علوم مختلف کشور از این استان بوده و این نشان از فرهیختگی و اهمیت بالای فرهنگ در این استان است.
 
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: خراسان‌جنوبی سومین استان پهناور کشور بوده و در توسعه کشور نقش داشته است.
 
معتمدیان بیان کرد: خراسان‌جنوبی دارای ظرفیت های زیادی است و محصولات استراتژیک این استان دارای رتبه های زیادی در سطح کشور است.
 
وی به آثار تاریخی و گردشگری استان اشاره کرد و گفت: با جذب گردشگر می‌توانیم باعث رونق گردشگری و اقتصادی در خراسان‌جنوبی شویم.
 
استاندار خراسان‌جنوبی عنوان کرد: بازارچه های مرزی، انرژی های نو و تجدید پذیر و معادن از دیگر ظرفیت های خراسان‌جنوبی است.
 
معتمدیان گفت: با سرمایه‌گذاری در بحث فرآوری و جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی خراسان‌جنوبی این استان به عنوان عسلویه معدنی شرق کشور شناخته خواهد شد.
 
وی اظهار کرد: طرح‌های مزیت دار استان دارای برای رسیدگی در اولویت است.
 
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: حمایت از صنایع دانش بنیان و افزایش ریسک پذیری باعث هدایت به سمت پیشرفت و توسعه است.
 
معتمدیان گفت: اکنون که وظیفه خدمت رسانی به مردم خراسان‌جنوبی نصیب من شده دست همه شما را برای همکاری می‌فشارم و از همفکری و همکاری همه استفاده خواهد شد.
 
وی بحث آب، خطوط هوایی، اتصال شبکه ریلی، جاده و راه اندازی بازارچه های مرزی را برای پیشرفت استان مهم دانست و گفت: برای رفع مشکلات با همکاری مردم استان تلاش خواهم کرد.
 
انتهای پیام/ 127

نظرات بازدیدکنندگان

قادر
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

آقای استاندار عاملین و عوامل عدم موفقیت استانداران قبلی که یقینا خیلی دور از شما نیستند را شناسایی کنید اگر بدنبال موفقیت هستید


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب