آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87442
تاریخ انتشار : 1397/09/06 - 13:26
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
بیش از 800 پرونده تخلف در خراسان‌جنوبی تشکیل شده است
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 827 فقره پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: از مجموع 51 هزار و 85 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی 827 پرونده به ارزش 22 میلیارد و 230 میلیون و 870 هزار ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 
وی با اشاره به دریافت گزارشات مردمی از طریق سامانه 124، افزود: در این مدت یک هزار و 948 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان اعلام شده است که 239 مورد منجر به تشکیل پرونده تخلف شده است.
 
 
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با اشاره به گزارشات و شکایت‌های مردمی به منظور اصلاح و برگشت مبالغ مازاد دریافتی تصریح کرد: با توجه به تشکیل پرونده تخلف برای متخلفان، در این مدت بیش از پنج میلیارد و 289 میلیون و 409 هزار ریال به شاکیان برگشت داده شده است. 
 
 
تهوری خاطر نشان کرد: شهروندان محترم می‌توانند تخلفات اقتصادی واحدهای عرضه کننده کالا و خدمات را از طریق تماس با سامانه 124 به ستاد خبری این سازمان گزارش دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.