آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87300
تاریخ انتشار : 1397/08/28 - 10:26
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تلاش علما بایستی مجاهدانه باشد و نباید به یک سری برنامه‌های روزمره اکتفا کنند بلکه باید با همبستگی و وحدت پیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی صبح امروز در همایش بزرگ بشیر رحمت، نشست هم‌اندیشی علمای شیعه و اهل سنت خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: امروز در سایه خون شهدا در امنیت به سر می‌بریم.

 
وی افزود: اجلاسیه شهدای طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی یکم آذر در بیرجند برگزار می‌شود.
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: اگر دردی در بدن احساس می‌کنیم برای درمان به پزشک مراجعه می‌کنیم تا اعضای بدن آسیب نبیند اما هنگامی که روح و اعتقادات دچار بیماری می‌شوند نیاز به طبیب روح که علما هستند، داریم.
 
 
رضایی تصریح کرد: تلاش علما بایستی مجاهدانه باشد و نباید به یک سری برنامه‌های روزمره اکتفا کنند بلکه باید با همبستگی و وحدت پیش از پیش تلاش کنند.
 
 
وی افزود: حمله‌ها و جمله‌های دشمن برای متوقف کردن قطار انقلاب بر کسی پوشیده نیست و علمای دین بایستی با بصیرت افزایشی در برابر این حملات بایستند.
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که بیش از ۲۶۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند، گفت: اگر دشمن انقلاب ما را به زانو دربیاورد هیچ‌گاه همچنین انقلابی در دنیا ایجاد نخواهد شد.
 
 
رضایی تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن دین نباشد به سمت حیوانی شدن خواهد رفت و هیچ‌گاه آرامش پیدا نخواهد کرد و جامعه امروز گرفتار آسیب‌های اجتماعی است و باید همگی در این زمینه تلاش کنیم.
 
 
وی با اشاره به این‌که بنیان خانواده باید دین‌مدارانه تقویت شود و این امر به دست علمای دین محقق می‌شود.
 
 
انتهای پیام/140/132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.