آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87284
تاریخ انتشار : 1397/08/27 - 10:19
۱۴۶ واحد مسکونی روستایی و شهری با اعتبار بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان طی شش‌ماهه سال جاری برای مددجویان تحت حمایت خراسان جنوبی احداث شد.

به گزارش خاورستان، محمود گل محمدی مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار کرد: تأمین مسکن مناسب برای مددجویان فاقد مسکن یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد است و مردم نیکوکار استان می‌توانند با شرکت در طرح رضوان نسبت به ساخت و تعمیر مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت مشارکت کنند.

 
وی در ادامه بر بهره‌گیری از ظرفیت دستگاه‌های مختلف ازجمله بسیج سازندگی، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و مؤسسات خیریه فعال در بخش مسکن تأکید کرد و افزود: با تعامل و هم‌افزایی با دستگاه‌های مختلف می‌توان خدمات عمرانی مطلوب‌تری را به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
 
 
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: از ابتدای سال جاری ۱۴۶ خانوار تحت حمایت شامل مددجویان روستایی و شهری صاحب‌خانه شدند، افزود: در این خصوص بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
 
 
گل محمدی گفت: نیاز عمده مددجویان تحت حمایت در حوزه مسکن تعمیرات است به طوری که در بسیاری از منازل با تعمیرات جزئی یا کلی اعم از ساخت سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، توسعه فضای جانبی و ... می‌توان مددجو را به وضعیت مطلوبی رساند.
 
 
وی کمک به تعمیرات کلی و جزئی یک هزار و ۴۰۶ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، شامل تعمیرات داخلی منازل حصارکشی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی مددجویان را از دیگر فعالیت‌های عمرانی این نهاد عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان هزینه شده است.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.