آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87111
تاریخ انتشار : 1397/08/18 - 18:37
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امیدوارم ظرفیت های این استان بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد و با پیگیری اعتبارات مورد نیاز، مردم را نیز به سمت اجرای طرح های مهم از جمله ترسیب کربن سوق دهند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه افتتاح پروژه 72 هکتاری آبیاری زیر سطحی در روستای اسماعیل آباد نهبندان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خراسان جنوبی دارای ظرفیت هایی است و در عین حال از نظر منابع آبی محدود است.

 

وی با بیان اینکه بحث آبیاری زیر سطحی از مهمترین اهداف وزارت جهاد کشاورزی است، افزود: این شیوه راندمان آبیاری را چندین برابر می کند و باید همیشه مورد توجه قرار گیرد.

 

وزیر جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: در بحث تولید خارشتر باید گفت که برخی از استان ها کم کم به سمت کشت این محصول رفته اند در صورتیکه خراسان جنوبی در این رابطه از طبیعت خوبی برخوردار است.

 

حجتی با بیان اینکه به گونه ای که مشاهده می شود بازدهی طرح هایی مانند ترسیب کربن بسیار مهم است،اظهار کرد: امیدوارم ظرفیت های این استان بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد و با پیگیری اعتبارات مورد نیاز، مردم را نیز به سمت اجرای این گونه طرح ها سوق دهند.

 

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.