سرویس: اخبار استان کد خبر: 87103 ۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷

مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:

وزیر جهاد کشاورزی به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند

مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی از سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان خبر داد.

وزیر جهاد کشاورزی به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند

به گزارش خاورستان،به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی، غلامرضا قوسی مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی از حضور مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: مطابق هماهنگی‌های به‌عمل آمده، استان خراسان‌جنوبی میزبان مهندس محمد حجتی، وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از معاونین و مدیران این وزارتخانه خواهد بود.

 

وی افزود: وزیر محترم جهاد کشاورزی و هیئت همراه ایشان، ظهر روز جمعه (18 آبان) وارد استان می‌شود و بازدید از مزرعه پرورش گل رز هزاردستان، مجتمع کشت و صنعت دکتر مشار و افتتاح آبیاری زیر سطحی 72 هکتاری اسماعیل آباد نهبندان از مهمترین برنامه های روز اول سفر ایشان خواهد بود.

 

مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در روز دوم سفر ضمن بازدید از مزرعه خارشتر شرکت پیوند خاوران به عنوان نخستین مزرعه الگویی در سطح کشور، به شهرستان قاینات رفته و از کارخانه تروند زعفران این شهرستان نیز بازدید خواهد شد.

 

قوسی بیان کرد: در ادامه با افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار شرکت سهامی زراعی اسلام آباد قاین و همچنین بازدید از شرکت سهامی زراعی خضری، به شهرستان فردوس خواهند رفت و از پروژه پرورش بز سانن بازدید می‌کنند و سپس در شهرستان بشرویه از پروژه‌های آبخیزداری صندوق توسعه ملی این شهرستان بازدید به عمل خواهند آورد.

 

وی تشریح کرد: در ادامه بازدیدها در روز سوم و در شهرستان طبس، افتتاح همزمان پروژه تجهیز و نوسازی اراضی در سطح 800 هکتار و همچنین بازدید از کارخانه سبزی خشک‌کنی و تولید عرقیات اکسیر طبس، آخرین برنامه‌های ایشان قبل از عزیمت به پایتخت می‌باشد.

 

مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی در پایان یادآور شد: امیدواریم سفر مقام عالی وزارت به استان، با توکل به خدا منشاء ثمرات خیر و برکت برای جامعه کشاورزی خراسان‌جنوبی گردد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب