آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87086
تاریخ انتشار : 1397/08/15 - 12:33
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد
رشد 19 در صدی جابجايی كالا در 7 ماه سال جاری
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: طبق بررسی های انجام شده تناژ جابجا شده در هفت ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ميزان 19 درصد رشد داشته است

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی گرجی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رشد 19 درصدی جابجايي كالا در 7 ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام شد.

 

وی افزود: طبق بررسی انجام شده از سيستم مدیریت كنترل بارنامه نشان می‌دهد تناژ جابجا شده در هفت ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ميزان 19 درصد رشد داشته و سفرهای کامیونی نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد رشد داشته است.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تصریح کرد: در اين مدت بیش از 9/2 میلیون تن كالا با حدود 192  هزار سفر كاميون و وانت بار در سطح استان به مقاصد درون و برون استانی جابجا شده است که عمده کالاهای جابجا شده از مبدا استان به ترتیب سیمان‌، زغال سنگ، انواع سنگ، خاک معدنی، انواع کاشی، سرامیک بوده است.

 

گرجی عنوان کرد: در حال حاضر تعداد هشت هزار و 826 نفر راننده حمل و نقل کالای استان اعم از ناوگان باری در حمل و نقل کالای استان با استفاده از چهار هزار و 747 دستگاه انواع تریلی، کامیون، کامیونت و وانت بار در این حوزه فعال هستند.

 

وی ادامه داد: عمر متوسط ناوگان باری حمل ونقل کالای استان برابر 82/12 سال است که نسبت به عمر ناوگان باری حمل و نقل کالای کشوری  (17.04 سال) و عمر متوسط ناوگان بار 78/7 سال بوده که نسبت به عمر ناوگان بار حمل و نقل کالای کشور (02/8) سال جوان تر بوده و از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهدار ی و حمل و نقل جاده ای استان در پایان خاطر نشان کرد: پیگیری حمل نهاده‌های دام و طیور و کالاهای استراتژیک استان از سایر مبادی کشور از جمله اقدامات صورت گرفته در مهر ماه بوده و توزیع لاستیک حمایتی نیز با توجه به تعداد و نیاز ناوگان در سراسر استان صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.